Szukaj

Jennifer Lopez przy Annie Lewandowskiej na plaży wyglądała jak szara myszka. Dopiero po spotkaniu z trenerką pokazała na co ją stać!

Jennifer Lopez pozdrawia z tureckiej riwiery. Gwiazda opublikowała gorące zdjęcie w seksownym body, wcześniej jednak była ubrana nieco inaczej. Co zrzuciła z siebie na potrzeby sesji na Instagram? Wystarczy spojrzeć na najnowsze posty Anny Lewandowskiej.
Anna Lewandowska i Jennifer Lopez

Anna Lewandowska i Jennifer Lopez

Jennifer Lopez jest obecnie w trakcie swojej urodzinowej trasy koncertowej It’s My Party Tour. Gwiazda odwiedziła już Izrael, Rosję, a ostatnio zatrzymała się w Turcji. Królowa popu ostatnie dni spędza w popularnej wśród turystów Antalyi. Na miejscu zatrzymała się w tym samym pięciogwiazdkowym hotelu, co Anna Lewandowska. Polska WAG zdążyła już zaszczycić swoich wielbicieli dokładną relacją ze spotkania z J.Lo, do którego doszło tuż po ekskluzywnym koncercie, w którym udział mogli wziąć jedynie goście luksusowego kurortu.

Zobacz: Anna Lewandowska spotkała się z Jennifer Lopez! Wszystko jest na zdjęciach!

Okazuje się, że Lewandowska uścisnęła dłoń Jennifer Lopez także kilka godzin później, gdy wybrała się na spacer po plaży. Polska guru fitnessu przyłapała 50-letnią seksbombę, gdy ta regenerowała siły przed kolejnymi shows, z którymi uda się m.in. do Hiszpanii, Egiptu i – ponownie – Rosji.

Jennifer miała na sobie bordowe body z efektownym dekoltem eksponującym jej jędrne piersi, oraz spodnie dresowe, które zsunęła na wysokość bioder. Strój, w którym J.Lo zapozowała do kolejnych zdjęć z żoną Roberta, zrobił spore wrażenie na internautach. Wielu z obserwatorów profilu Ani i Jastrząb Post na Instagramie (@jastrzabpost.pl), nie kryło zachwytów pod adresem amerykańskiej gwiazdy:

  • Piękna i niepowtarzalna J.Lo.
  • Fajne Kobietki. Nasza Ania mega elegancka fajna Dziewucha. J.Lo petarda! Super!
  • Ale czad. Uwielbiam Jennifer, wygląda tu pięknie.

Zobacz: Takie prezenty dostaje się w Hollywood! Jennifer Lopez od seksownego kochanka otrzymała… Aż nam odebrało mowę z wrażenia!

Chwilę później Jennifer udostępniła zdjęcie dokładnie z tego samego miejsca, w którym spotkała ją Anna Lewandowska. Na potrzeby fotografii na Instagram, J.Lo zrzuciła wszystkie zbędne ubrania i akcesoria, i zaprezentowała się odziana jedynie w strój kąpielowy. W takim wydaniu wyglądała znacznie seksowniej niż na zdjęciach udostępnionych przez polską gwiazdę.

Trzy kolejne występy przede mną. Łapię każdą chwilę. Dzisiaj wieczorem widzimy się w Maladze – napisała Lopez.

W którym wydaniu J.Lo wyglądała lepiej? W mniej czy bardziej oficjalnym?

Zobacz: Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

Zobacz: Gorąca jak wulkan Jennifer Lopez skończyła 50 lat! Z tej okazji wybraliśmy jej najseksowniejsze zdjęcia! Przy piątym wymiękniecie, ale to ostatnie jest największą petardą!


Jennifer Lopez i Anna Lewandowska na wakacjach w Turcji

Jennifer Lopez i Anna Lewandowska na wakacjach w Turcji

Jennifer Lopez na plaży w Turcji

Jennifer Lopez na plaży w Turcji

Anna Lewandowska spotkała się z Jennifer Lopez w Turcji. Wspólne zdjęcie gwiazd

Anna Lewandowska spotkała się z Jennifer Lopez w Turcji. Wspólne zdjęcie gwiazd

×