Rozstanie? Jakie rozstanie! J.Lo i Alex Rodriguez odlecieli z namiętności na Dominikanie. Są zdjęcia

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przebywają na Dominikanie, gdzie niedawno przyłapali ich paparazzi. Te zdjęcia mówią sporo o ich relacji.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcieli się pobrać w czerwcu 2020 roku. Planowali romantyczną uroczystość, która miała się odbyć we Włoszech. Gdy wybuchła pandemia koronawirusa narzeczeni musieli wstrzymać przygotowania. Ich wymarzone miejsce stało się bardzo niebezpieczne. Piosenkarka w jednym z wywiadów nie potrafiła ukryć swojego rozczarowania:

To było naprawdę smutne, ponieważ mieliśmy się pobrać w czerwcu i już wcześniej wszystko zaplanowaliśmy, więc gdy w marcu lub kwietniu spojrzeliśmy na sytuację we Włoszech, byliśmy przerażeni. Pomyśleliśmy wówczas: To może się nie wydarzyć. Włochy to najgorsze miejsce na świecie… – opowiedziała wokalistka w Radio Andy.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wymieniają czułości na Dominikanie

Gdy wydawało się, że ślub Lopez i Rodrigueza jest tylko kwestią czasu, media obiegły niepokojące wieści. Tabloidy podawały, że narzeczeni nie przezwyciężyli silnego kryzysu, z którym zmagali się przez ostatnie kilka miesięcy. Zamiast urządzić spektakularne wesele, ponoć zerwali zaręczyny.

Sami zainteresowani bardzo oszczędnie odnieśli się do tych plotek. Alex w rozmowie z dziennikarzami powiedział jedynie, że „nie jest singlem”. Krótko po tym, jak wygłosił ten komentarz, spakował walizki i poleciał na Dominikanę, gdzie Lopez kręci nowy film.

Osoby z otoczenia gwiazd doniosły portalowi TMZ, że zakochani próbują walczyć o swoje uczucia. Podobno starają się naprawić związek ze względu na dzieci, dla których wieść o rozstaniu była niemałym szokiem:

Żadne z nich nie spodziewało się, że w piątek pojawią się wiadomości o ich rozstaniu, w wyniku czego nie mieli czasu na przygotowanie czworga swoich dzieci na te rewelacje – donosi osoba z otoczenia rodziny.

Czyżby ich próby zakończyły się sukcesem? Jennifer i Alex zostali przyłapani w momencie, w którym nie szczędzili sobie czułości. J.Lo wykorzystała chwilową przerwę od nagrywania nowego filmu Shotgun Wedding i relaksowała się na balkonie. W pewnym momencie dołączył do niej Alex. Para przywitała się uściskiem, a także pocałowała. Potem zakochani pogrążyli się w rozmowie.

Wygląda na to, że kryzys jest tylko wspomnieniem.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na Super Bowl 2021

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na Super Bowl 2021

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na Super Bowl 2021

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na Super Bowl 2021

Jennifer Lopez stosuje botoks?

Jennifer Lopez stosuje botoks?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×