Szukaj

Toporne buty i rozczochrane włosy. Jennifer Lopez przyłapana w prywatnym odrzutowcu

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez i ich dzieci wybrali się na wakacje, na które polecieli prywatnym odrzutowcem. Piosenkarka postawiła na dość oryginalną stylizację. Dominowały w niej toporne buty i rozczochrane włosy. Jak wyglądała?

Jennifer Lopez jest w szczęśliwym związku z Alexem Rodriguezem. Chociaż para zaręczyła się już dawno, a na ten rok planowała ślub, uroczystość na razie stanęła pod znakiem zapytania. Wszystko przez pandemię koronawirusa na świecie, która sprawiła, że zakochani musieli przełożyć ceremonię.

Jennifer Lopez na lotnisku. Ma szałową fryzurę

Jennifer Lopez sporo czasu spędza z bliskimi. W piątek wspólnie wybrali się na wakacje, na które polecieli prywatnym odrzutowcem. Zanim wsiedli na pokład, natknęli się na fotoreporterów. Uwagę przyciąga nie tylko maszyna, którą rodzina wybrała się w podróż, ale także stylizacja Jennifer.

Lopez ubrała się w białą spódniczkę, którą połączyła z czarną bluzką i jasną marynarką. Włożyła skórzane, toporne kozaki na platformie. Sięgnęła po przeciwsłoneczne okulary. Spięła włosy w kitkę, pozwalając niesfornym kosmykom opadać na wszystkie strony.

Chociaż większość pasażerów, którzy podróżowali z Lopez ,nie mogła doczekać się wyprawy, nie każdy był zadowolony z wycieczki. Bała się jej suczka, Lady. Na szczęście pod czujnym okiem Alexa trafiła na pokład. Dowodem jest filmik, który Rodriguez opublikował w swoich social mediach:

Jedna z pasażerek bała się latać – podpisał nagranie.

Jennifer Lopez w drodze na wakacje

Jennifer Lopez w drodze na wakacje

Wideo rozbawiło internautów. W komentarzach pod postem piszą:

  • Kocham Was. Mam ten sam problem z moim pupilem. Też nie chce podróżować.
  • Uwielbiam Was i życzę Wam miłej podróży.
  • Zazdroszczę wakacji, bawcie się dobrze. Nagranie świetne.

A Wam jak się podoba?


Jennifer Lopez zabiera psa do odrzutowca

Jennifer Lopez zabiera psa do odrzutowca

Jennifer Lopez w drodze na wakacje

Jennifer Lopez w drodze na wakacje

Alex Rodriguez i Lady

Alex Rodriguez i Lady

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×