Szukaj

Media opublikowały SMS-a od podnieconego Alexa Rodrigueza do hiper seksownej J.Lo! Ale go rozgrzała!

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez SMS-y

Pierwszy SMS Alexa Rodrigueza do Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w zeszłym miesiącu skończyła 49 lat. I aż trudno uwierzyć, bo pomimo upływu czasu, gwiazda wygląda niezwykle kwitnąco. Wpływ na to niewątpliwe ma jej nowa miłość życia. Jak między piosenkarką, a bejsbolistą Alexem Rodriguezem rozpoczęło się love story?

Lopez jadła obiad w jednej restauracji. Kiedy zobaczyła Alexa na zewnątrz, wyszła do niego. Klepnęła go w ramię, a on przyznał, że jest śliczna.

Podczas pierwszego spotkania poszli na kolację do Hotelu Bel-Air w Los Angeles. Mężczyzna początkowo podobno nie był pewny czy są na randce. Mówił więc wszystko, co mu ślina na język przyniesie:

Siedział tam, w swojej białej koszuli, bardzo pewny siebie i męski, ale tyle gadał! Myślę, że wydawało mu się, że ja będę tą głośną, ale ja nie jestem, ja tylko słucham. Więc mówi i mówi o swoich planach, jak zrezygnował z bejsbolu, jak chciałby się jeszcze ożenić… Mówi o tych wszystkich rzeczach, o których normalnie nie mówi się na pierwszej randce. Nie wiem, czy on myślał, że to randka, ja tak! – opowiedziała o pierwszym spotkaniu Jennifer

I rzeczywiście tak było. Alex do samego końca sądził, że spotykają się jako znajomi:

Nie wiedziałem, czy to randka. Może się spotkaliśmy wieczorem, bo taki miała grafik. Byłem niespokojny, bo nie znałem jej sytuacji – przyznał w jednym z wywiadów.

Kiedy okazało się, że piosenkarka jest singielką, mężczyzna wyszedł do toalety. Tam napisał do niej SMS-a:

Wyglądasz cholernie seksownie.

Okazuje się, że tej nocy nie był to koniec niespodzianek. W hotelu, w którym przebywali, ogłoszono alarm przeciwpożarowy. Randkowicze zmuszeni więc byli opuścić lokal.

Tylko seksowna Jennifer Lopez może się tak wystroić na śniadanie! Jej obcisłe spodnie GUCCI oraz obłędnie wysokie szpilki to istny kosmos!

HOT! Obłędnie seksowna Jennifer Lopez oraz jej umięśniony Alex gruchają jak gołąbki na Capri!

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji


Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?

×