Szukaj

J.Lo prawie rozstała się z narzeczonym. Złamał jej żelazną zasadę. Powód niektórych może bawić

Alex Rodriguez, Jennifer Lopez

Alex Rodriguez, Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez uchodzą za parę niemal idealną. Jednak o mało nie doszło do rozstania, a wszystko przez to, że partner gwiazdy złamał jej zasady. Może i niektórych to rozbawi, ale J.Lo potraktowała to bardzo serio. O co poszło?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są jedna z najgorętszych par Ameryki. Zaręczeni, nie spiesza się z zalegalizowaniem związku. Pewnie szykują coś specjalnego i szykuje się impreza dekady. Póki co kolorowa prasa niedawno donosiła, że pobrali się w tajemnicy. Oni nie skomentowali informacji.

Wierzę w małżeństwo i bardzo chciałbym się zestarzeć z kimś będąc w takim związku. Ale nie zmuszam do niczego. To co jest między nami, jest zdrowe, dobrze się komunikujemy. Nawet bez ślubu rozumiemy życie innych, czego większość ludzi by nie mogła zrobić – powiedziała w wywiadzie dla Harper Baazar Lopez.

Tymczasem okazuje się, że przez zaniedbanie Alexa o mało się nie rozstali. O co poszło?

Dlaczego Jennifer Lopez o mały włos rzuciła Alexa Rodrigueza?

Jennifer Lopez może się pochwalić doskonałą sylwetką. Świetnie wygląda zarówno w wygodnym dresie, jak i wieczorowych czy koncertowych outfitach. I właśnie o figurę poszło w sporze z jej ukochanym.

Kolorowa praca donosi, że J.Lo nie może znieść, że Alex ostatnio mocno przytył. Inną mieli między sobą umowę – Rodriguez miał dbać o ciało i być stałym bywalcem siłowni. Przynajmniej 5 razy w tygodniu miał wyciskać siódme poty przez co najmniej 2 godziny. Tymczasem on zawiódł i przybyło mu sporo nadprogramowych kilogramów. Ku rozpaczy piosenkarki, kaloryfer na brzuchu jej ukochanego zaczął zanikać.

Informator Women’s Day ujawnia, że ​​Lopez jest wręcz obrzydzona, bo jej grecki bóg stał się niechlujny. Piosenkarka nadal chodzi na siłownię, a Rodriguez pochłania węglowodany, obija się podczas treningów i podjada późno w nocy. J.Lo uważa, że waga byłego sportowca odbija się źle na niej samej. Kazała Alexowi zebrać się w garść, ale ten nie jest przyzwyczajony do przyjmowania rozkazów od żadnej kobiety, więc – jak donosi tabloid – ich związek zawisł na włosku, a ślubne plany wzięły w łeb.

Jak się to dalej potoczy? Czekamy na doniesienia.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na lotnisku w Nowy Jorku

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na lotnisku w Nowy Jorku

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na polu golfowym

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na polu golfowym

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – CFDA Fashion Awards 2019

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – CFDA Fashion Awards 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×