Szukaj

To koniec! J.Lo i Alex Rodriugez wydali oficjalne oświadczenie. Nie tego spodziewali się ich fani

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcieli zainwestować w sport. Planowali kupić drużynę baseballową, na którą mieli przeznaczyć miliony dolarów. Dlaczego wycofali się z tego pomysłu?

Jennifer Lopez spotyka się z Alexem Rodriguezem. Para tworzy szczęśliwy związek, który idealnie się dogaduje w codziennym życiu. Chociaż już jakiś czas temu zakochani się zaręczyli, piosenkarka nie naciska jednak na ślub. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, na wszystko przyjdzie pora:

Wierzę w małżeństwo i bardzo chciałbym się zestarzeć z kimś będąc w takim związku. Ale nie zmuszam do niczego. To co jest między nami, jest zdrowe, dobrze się komunikujemy. Nawet bez ślubu rozumiemy życie innych, czego większość ludzi by nie mogła zrobić – powiedziała w wywiadzie dla Harper Baazar Lopez.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nie kupią NY Mets

Lopez i Rodriguez nie tylko są razem, ale niedawno chcieli ruszyć z własnym biznesem. Planowali zainwestować w baseball, kupując drużynę New York Mets. Klub aktualnie jest w posiadaniu rodziny Wilponów. Rywalem zakochanych był miliarder Steve Cohenem.

Piosenkarka i jej narzeczony zrezygnowali z dalszej walki, o czym poinformowali w oficjalnym oświadczeniu. Z pewnością nie tego spodziewali się ich fani:

Alex i ja jesteśmy bardzo rozczarowani. Pracowaliśmy bardzo ciężko przez ostatnie sześć miesięcy, marząc, by zostać pierwszą parą mniejszości i pierwszą kobietą, która kupi ulubioną drużynę mojego ojca za własne, ciężko zarobione pieniądze.

Steve Cohen podobno wszedł teraz w fazę ostatecznych negocjacji, które pozwolą mu kupić zespół. Powinien stać się jego właścicielem w ciągu najbliższych kilku dni. Mówi się, że jeśli umowa zostanie sfinalizowana, da mu natychmiastową kontrolę nad zespołem.


Jennifer Lopez na kolacji z Alexem Rodriguezem

Jennifer Lopez na kolacji z Alexem Rodriguezem

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na polu golfowym

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na polu golfowym

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na proteście w Los Angeles

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na proteście w Los Angeles

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×