J.Lo i A-Rod przerywają milczenie wspólnym zdjęciem. Mówi wiele o ich relacji. To nie jest romantyczna fotka

Alex Rodriguez, Jennifer Lopez

Alex Rodriguez, Jennifer Lopez

Kilka dni temu kolorową prasę obiegła plotka o rozstaniu Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Teraz zakochani postanowili raz na zawsze rozprawić się z tymi doniesieniami. Opublikowali w sieci wspólne zdjęcie, ale nie jest to najromantyczniejszy post, jaki wrzucili do internetu.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez od kilku lat stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Po raz pierwszy spotkali się w 2017 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. Nie szczędzili sobie czułych słów, pokazywali się razem na salonach i brylowali na czerwonych dywanach. Gdy tylko gościli na hucznych galach i ceremoniach, skupiali na sobie uwagę wszystkich fotoreporterów.

W 2019 roku baseballista na plaży oświadczył się swojej ukochanej, która bez wahania przyjęła pierścionek. Narzeczeni planowali spektakularny ślub, który miał się odbyć w zeszłym roku. Niestety ze względu na pandemię zmuszeni byli przełożyć wszystkie plany.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się bardzo przykre wieści. Zagraniczne tabloidy ogłosiły koniec ich związku. Zakochani mieli zerwać zaręczyny. Początkiem wielkiego kryzysu miał być właśnie odwołany ślub i związany z tym wielki stres. Od tamtej pory kolorowa prasa prześcigała się w kolejnych doniesieniach na temat rozstania słynnej power couple.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przerywają milczenie wspólnym zdjęciem

Plotka o końcu wielkiej miłości światowej sławy wokalistki i cenionego w USA sportowca była ostatnio tematem numer jeden. Paparazzi skrupulatnie śledzili każdy ich krok, by dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Alex zapytany przez fotoreporterów o swój status związku wyraźnie podkreślił, że nie jest singlem. Tabloidy nie dawały jednak za wygraną i zaczęły już nawet łączyć piosenkarkę z kolejnymi przystojniakami. Można było przeczytać, że w oko wpadł jej Lenny Kravitz.

Zakochani postanowili raz na zawsze zakończyć plotki na temat swojej miłości. Na profilu społecznościowym Rodrigueza właśnie pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie, od czasu pojawienia się plotek o zakończeniu relacji. Obydwoje są uśmiechnięci i chwalą się kolejną wspólnym projektem. O rozstaniu w tej sytuacji chyba nie może być mowy, choć internauci słusznie zauważyli, że nie jest to najromantyczniejsze zdjęcie, jakie para publikowała w sieci.

Fani uważają, że zdjęcie J.Lo i A-Roda idealnie oddaje status ich związku. Coraz częściej pojawiają się opinie, że parę łączą już tylko wspólne kontrakty, po których wygaśnięciu oficjalnie ogłoszą, że nie są razem.

Pewnie dużo zarobiliście za takie zdjęcie po długiej przerwie. Będzie wszędzie – napisał jeden z fanów, któremu wtórował kolejny: – Jakiś układ z marką, zero uczucia na tym zdjęciu. Gdzie są dawni J.Lo i A-Rod?

W podobnym tonie wypowiedzieli się inni, choć oczywiście nie brakuje też słów uznania i życzeń wszystkiego najlepszego w realizacji ślubnych planów.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na Super Bowl 2021

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na Super Bowl 2021

Jennifer Lopez stosuje botoks?

Jennifer Lopez stosuje botoks?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×