Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Wkręcili Annę Lewandowską w biznes z Gesslerami! Tylko u nas oficjalny komentarz trenerki
Wkręcili Annę Lewandowską w biznes z Gesslerami! Tylko u nas oficjalny komentarz trenerki

Wkręcili Annę Lewandowską w biznes z Gesslerami! Tylko u nas oficjalny...

Wkręcili Annę Lewandowską w biznes z Gesslerami! Tylko...

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała...

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek...

Rozebrany Robert Lewandowski pręży swoje ciało Adonisa na balkonie! Te zdjęcia podwyższają puls!
Rozebrany Robert Lewandowski pręży swoje ciało Adonisa na balkonie! Te zdjęcia podwyższają puls!

Rozebrany Robert Lewandowski pręży swoje ciało Adonisa na balkonie! Te zdjęcia...

Rozebrany Robert Lewandowski pręży swoje ciało Adonisa na...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Jennifer Lopez ujawniła pikantne SMS-y od Alexa Rodrigueza! Ich pierwsza randka była bardzo gorąca! „Poszedłem do łazienki i tam…”

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wywiad w Vanity Fair


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – wywiad dla Vanity Fair

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez to obecnie Power Couple numer jeden w Stanach. Oboje z udanymi karierami, kochani przez ludzi, budzą mnóstwo emocji. Są wszędzie zapraszani, pożądani w towarzystwie i widać, że bardzo w sobie zakochani. Para jest razem od roku. Uważa się, że popularnością mogą przyćmić Brangelinę.

Oboje ostatnio udzielili wywiadu magazynowi Vanity Fair, w którym mówili o swojej miłości i o jej początkach:

Siedział tam, w swojej białej koszuli, bardzo pewny siebie i męski, ale tyle gadał! Myślę, że wydawało mu się, że ja będę tą głośną, ale ja nie jestem, ja tylko słucham. Więc mówi i mówi o swoich planach, jak zrezygnował z bejsbolu, jak chciałby się jeszcze ożenić… Mówi o tych wszystkich rzeczach, o których normalnie nie mówi się na pierwszej randce. Nie wiem, czy on myślał, że to randka, ja tak! – opowiedziała o pierwszym spotkaniu Jennifer

Z kolei bejsbolista tak wspominał początki znajomości z diwą:

Kiedy powiedziała mi, że jest singielką, musiałem wstać i ogarnąć myśli w głowie. Poszedłem do łazienki i tam zdobyłem się na odwagę, żeby wysłać jej smsa „wyglądasz cholernie gorąco”.

Jennifer opowiedziała też, dlaczego ich związek jest tak udany:

Ja go rozumiem jak nikt przedtem, i on rozumie mnie jak nikt przedtem. Kiedy miał dwadzieścia lat podpisał największy kontrakt sportowy w tamtych czasach. Moja płyta była na pierwszych miejscach, podobnie jak mój film i stworzyły historię. Oboje mieliśmy dużo wyzwań, gór i dołów kiedy mieliśmy 30 lat, i mając 40 lat bardzo dużo już przeżyliśmy. A co najważniejsze – oboje ciężko nad sobą pracowaliśmy. Najbardziej imponującą rzeczą było dla mnie to jak był w stanie się pozbierać i stać jeszcze lepszym czlowiekiem. Trudne czasy pokazują kim jesteś. To właśnie to kocham i podziwiam w nim najbardziej. Nikomu i niczemu nie pozwala się pokonać, tylko staje się silniejszy.

Poniżej możecie zobaczyć efekty wspólnej sesji J.Lo i A.Rod-a dla Vanity Fair.

Jennifer Lopez w pierwszej sesji z ukochanym dla prestiżowego magazynu! Pozują w łóżku i nie szczędzą sobie namiętności!

Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Rihanna i Beyonce retuszują swoje słynne pośladki? Gwiazdy w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej!

Rozpalona Jennifer Lopez bez makijażu, dopinanych włosów i sztucznych rzęs pozdrawia ze swojego łóżka! Fani są zachwyceni. Wygląda bosko!

Lubisz styl ubierania Jennifer Lopez?Komentarzy: 1


Kuna | 1 listopada 2017, 16:13

Chyba najprzystojniejszym jej partnerem był ten młody tancerz. Ten tutaj niczym się nie wyróżnia. Fajnie, że jest szczęśliwa, tylko czy tym razem okaże się to trwałe. Facet ma rację, J.Lo jest naprawdę gorąca. Z taką figurą! Zawsze była zgrabna, ale miewała też kilka kilogramów więcej ;P Ale pewnie IQacai zdziałało swoje i proszę jaka laska!


Dodaj komentarz
×