Szukaj

Rozpalona Jennifer Lopez w koronkowej bieliźnie serwuje soczyste żeberka z grilla! Na sam widok cieknie nam ślinka!

Jennifer Lopez filmy porno

Jennifer Lopez zaprasza na grilla

Jennifer Lopez w koronkowej bieliźnie przewraca steki na grillu. Czy wygląda na swoje 50 lat? Gorące zdjęcie J.Lo z imprezy.

Jennifer Lopez jest artystką o wielu talentach. Przede wszystkim od kilkunastu już lat świetnie tańczy i śpiewa. J.Lo jest dobrą aktorką, jak również prezenterką i jurorką w tanecznym show. Przypomnijmy także, że artystka jest cudowną mamą 10-letnich bliźniaków oraz gorącą kochanką dla swojego nowego partnera – Alexa Rodrigueza. Okazuje się, że boska Jennifer do tych wielu umiejętności może zaliczyć także grillowanie. Ostatnio udowodniła to swoim fanom, prezentując bardzo zmysłowe zdjęcie.

Nie wiemy, kto był zaproszony przez piosenkarkę na tak wykwintne party, jednak pozostaje nam tylko pozazdrościć wszystkim gościom, którzy mieli okazje skosztować specjału przyrządzonego na grillu przez samą Jennifer Lopez. Wśród serwowanych przez J.Lo potraw były żeberka oraz steki. Największą jednak atrakcją tego niezwykłego garden party był niecodzienny strój Lopez.

50-letnia gwiazda zaprezentowała się bowiem w ogrodzie w samej czarnej koronkowej bieliźnie. W takiej wersji J.Lo wyglądała tak apetycznie, że smak reszty dań był właściwie bez większego znaczenia.

Sami zobaczcie, czy macie ochotę na grilla z Jennifer?

Karolina Szostak już wystrzeliła sylwestrowe fajerwerki! Dziennikarka zmieniła fryzurę! Wygląda teraz dokładnie jak Jennifer Lopez!

Rozanielona Jennifer Lopez przyłapana na śpiewaniu świątecznego hitu Mariah Carey! Przecież gwiazdy są ze sobą skłócone od 18 lat! [WIDEO]

Szalone święta w willi Jennifer Lopez! Gwiazda zarządziła wigilijne piżama party! Pokazała całą rodzinę [DUŻO ZDJĘĆ]


Czy Jennifer Lopez jest ikoną stylu?

×