Szukaj

Jennifer Lopez z bałaganem na głowie i w zabójczych szpilach w łóżku. Tylko ona mogła tak zaszaleć

Jennifer Lopez nowa fryzura

Jennifer Lopez nowa fryzura

Jennifer Lopez nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Opublikowała kolejne gorące zdjęcia. Jest co podziwiać, ale to jej fryzura wzbudza największe zainteresowanie.

Jennifer Lopez nie przestaje zadziwiać – jej kreatywność nie zna granic. Posty gwiazdy na Instagramie zawsze skupiają uwagę internautów, bo ta jak nikt potrafi zaszaleć stylizacją, otoczeniem i fryzurą. Na najnowszych zdjęciach pozuje w zabójczych szpilach, a jej uczesanie jest bardzo pomysłowe.

Jak wygląda Jennifer Lopez z bałaganem na głowie?

Jennifer Lopez to ikona stylu, mody, legenda muzyki, jej nazwisko to już marka sama w sobie. Za jakikolwiek projekt się nie weźmie, jest on perfekcyjny, a jego echa długo nie milkną.

Gwiazda lubi eksperymentować ze stylizacjami, a chyba najbardziej z włosami. Chociaż ich kolor od wielu lat oscyluje wokół różnych odcieni blondu,  lubi bawić się ich długością i kształtem. Na koncertach można ją zobaczyć z charakterystyczną dla niej burzą loków lub w wysoko upiętym kucyku. Na co dzień stawia na swobodę na głowie i często można ja zobaczyć w niedbałym upięciu, ale jak już przychodzi do kampanii reklamowych, to jak na perfekcjonistkę przystało, zawsze zaskakuje czymś nowym. Mimo że ma już 51 lat, Jennifer wciąż wygląda młodo, co wykorzystuje w reklamach i podczas sesji zdjęciowych.

Na jej profilu na Instagramie pojawił się post, w którym Lopez chce dodać otuchy fanom, pisząc, że potrzebują lata jak nigdy wcześniej. Na pierwszym ze zdjęć pozuje w łóżku. Na nogach ma zabójcze, lakierowane szpile, jej idealną sylwetkę przykrywa koszula w paski, ale to jej fryzura przyciąga wzrok. Trzeba przyznać, że w takim bałaganie na głowie wygląda bardzo ponętnie.

Są o tym przekonani jej obserwujący – Jennifer Lopez jak mało kto potrafi rozgrzać internet, jak zawsze obsypali zdjęcia idolki komplementami.

  • Wyglądasz cudnie.
  • Ale HOT fotki!
  • Królowa jest tylko jedna!
  • Przepieknie, dajesz nam lato, dziękujemy.
  • Cudowna sesja. Słońce jest, jest Królowa – piszą.

Nie da się ukryć, że dla Lopez czas się zatrzymał, a ona wygląda coraz lepiej.


Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez - wybory prezydenckie w USA

Jennifer Lopez - wybory prezydenckie w USA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×