Szukaj

Jennifer Lopez utarła nosa młodemu kochankowi! Pojawiła się z byłym mężem na prestiżowej gali

Jennifer Lopez i Marc Anthony

Jennifer Lopez i Marc Anthony

Jennifer Lopez i Marc Anthony znowu razem

Jennifer Lopez wciąż udowadnia, że jest silną i niezależną Jenny „from the blocks”. Gdy inne gwiazdy po rozstaniu z druga połówką rzucają się w wir szalonych imprez albo zaszywają w domu, Jennifer idzie do przodu jak burza i nie ogląda się wstecz.

Kilka dni temu media trąbiły o jej ostatecznym zerwaniu z dekadę młodszym tancerzem Casperem Smartem, który po raz kolejny zrezygnował z towarzystwa piosenkarki na rzecz kolegów. Para była ze sobą kilka lat i wydawałoby się, że Jennifer przeżyje rozstanie po kobiecemu, jednak nic bardziej mylnego- zupełnie nieoczekiwanie gwiazda pojawiła się na koncercie byłego męża w sobotę w Radio City Music Hall w Nowym Jorku w sobotę, i wystąpiła razem z nim na scenie!

Jennifer wyglądała kwitnąco-na koncert przyjechała w krótkiej sukience w kolorze nude, która podkreśliła jej kobiece kształty, a na występ przebrała się w długą, czarną cekinowa suknię, w której prezentowała się jak milion dolarów. Byli małżonkowie wykonali razem kilkanaście piosenek a Jennifer wydawała się być zrelaksowana, szczęśliwa i bardzo zadowolona z przebiegu całego wieczoru.

Co ciekawe, amerykańskie portale donoszą, że Casper jest przybity, zdołowany i bardzo chciałby odzyskać latynoską piękność…Myślicie, że znowu mu się uda, czy to już koniec kontrowersyjnego związku?

Jennifer Lopez bez makijażu

Jennifer Lopez bez makijażu


jennifer marcJennifer Lopez i Casper Smart

Jennifer Lopez i Casper Smart

Jennifer Lopez i Casper Smart

Jennifer Lopez i Casper Smart

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×