Szukaj

Dieta Jennifer Lopez opiera się na kilku prostych składnikach. Śniadanie to maksymalne szaleństwo. A co potem?

Jennifer Lopez - jaką fryzurę wybrała na Super Bowl?

Jennifer Lopez - jaką fryzurę wybrała na Super Bowl?

Jakie są kulinarne upodobania Jennifer Lopez, a także czego piosenkarka nie tknie pod żadnym pozorem? Szef kuchni, gotujący dla gwiazdy, zdradził sekrety jej diety.

Jennifer Lopez dała razem z Shakirą oszałamiający popis na Super Bowl 2020. J.Lo wyglądała megaseksownie i była energiczna jak tornado, choć nie tak niszczycielska. Czy to zasługa diety? Z całą pewnością odpowiednie odżywanie przyczynia się do świetnego wyglądu gwiazdy.

Dieta Jennifer Lopez. Jak dba o wygląd?

Wiadomo też, że Jennifer Lopez bardzo intensywnie trenuje ze swoim mężem, Alexem Rodriguezem. Dlatego ich posiłki muszą obfitować we właściwe ilości odżywczych składników, które dostarczają organizmowi energii, ale także budulca mięśniom.

Codziennie rano pojawiają się jajka oraz bekon. Para uwielbia klasyczną jajecznicę na bekonie z indyka lub kurczaka, który czasem zamieniają na kiełbaski – zdradził szef kuchni piosenkiarki – Kevin Fernandez, w rozmowie z amerykańskim magazynem Women’s Health.

Są jednak dwa produkty, które, choć obecne w lodówce gwiazdy, nigdy nie trafiają na jej talerz.

Nigdy nie serwuję J.LO łososia. Jeśli przyrządzam łososia dla gości, zawsze muszę zrobić w zamian halibuta lub dorsza dla Jennifer – przyznał szef kuchni piosenkarki w magazynie „Us Weekly”.

Jennifer nie spożywa nigdy łososia, ale nie dlatego, że uważa tę rybę za niezdrową. Powód jest zdecydowanie bardziej prozaiczny. Słynna J.Lo po prostu nie lubi łososia.

Przyznała, że nie odpowiada jej tekstura tej ryby – dodaje jej kucharz.

Drugim składnikiem pożywienia, którego nie jada Jennifer, są… jagody!

 J.Lo zdecydowanie nie jest fanką tych owoców – zaznaczył Kevin Fernandez, ale dodał, że te produkty zawsze są obecne w jej lodówce ze względu na dzieci. Podobno 12-letnie bliźnięta Jennifer Lopez, Emme i Max wręcz przepadają za jagodami.

Gdyby na tym kończyły się restrykcje i ograniczenia w diecie gwiazdy, to szef kuchni nie miałby się czym przejmować. Niestety, Fernandez musi bardzo uważać przy każdym posiłku.

Nie pamiętam, ile raz musiałem dopytywać się o konkretne ograniczenia dietetyczne i alergie – przyznał kucharz.

Piosenkarka nie lubi widzieć przed sobą na stole kuszących potraw, szczególnie w czasie, gdy jest na restrykcyjnej diecie. Zdarzyło się kiedyś, że Jennifer wezwała Fernandeza, by zapytać, dlaczego podał jej ryż.

Tłumaczyłem, że na stole podałem jeszcze sałatkę i kurczaka, ale to ona sama sięgnęła po ryż. Od tego momentu ustaliliśmy, że będę serwował specjalnie dla niej każdy talerz osobno, a ona nie będzie zwracać uwagi na to, co w tym czasie ląduje na talerzu innych członków rodziny – zdradza szczegóły dietetycznej logistyki gwiazdy jej szef kuchni.

Trzeba przyznać, że karmienie J.Lo przypominać może spacer po polu minowym. Nigdy nie wiadomo, w co się wdepnie. Nie od dzisiaj jasne jest, że gwiazdy mają szczególne wymagania.


Jennifer Lopez – Latin Billboard Awards 2018

Jennifer Lopez – Latin Billboard Awards 2018

Jennifer Lopez – Latin Billboard Awards 2018

Jennifer Lopez – Latin Billboard Awards 2018

Jennifer Lopez w basenie

Jennifer Lopez w basenie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×