Szukaj

Jennifer Lopez pokazała swoją wielką luksusową choinkę! Główną ozdobą świąteczną są jej apetyczne pośladki!

Choinka Jennifer Lopez

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W domach polskich oraz światowych gwiazd pojawiają się już pięknie przystrojone choinki, którymi celebryci bardzo chętnie chwalą się w internecie. Niedawno piękną choinkę zaprezentowały światu Melania Tramp, jak również Agnieszka Woźniak-Starak. Po pierwszej damie i prezenterce TVN-u do gry wkroczyła zjawiskowa Jennifer Lopez, która w towarzystwie ukochanego, Alexa Rodrigueza, ochoczo zabrała się za ubieranie świątecznego drzewka w swojej luksusowej wilii.

J.Lo natychmiast pochwaliła się swoim świątecznym dziełem na Instagramie, jednak tym razem to nie choinka wzbudziła największe zainteresowanie wśród internautów. Owszem choinka seksownej gwiazdy pop prezentuje się imponująco, jest na niej mnóstwo czerwonych luksusowych ozdób oraz śliczna złota gwiazda. Na zdjęciu widzimy także przystojnego partnera piosenkarki, który ubrany w domowe markowe dresy, stojąc na drabince pomaga ukochanej ubierać wielkie drzewko. Nie zabrakło też dzieci gwiazdy hitu Ni Tu Ni Yo.

J.Lo w obcisłych getrach ubiera choinkę

Jennifer Lopez natomiast w tym czasie w uroczy sposób zaprezentowała swoje słynne pośladki, obłędnie opięte w ulubionych przez gwiazdę getrach. J.Lo wypina się centralnie do zdjęcia. Bez wątpienia jest to najpiękniejsza fotka świąteczna, na której przystrojona choinka ma najmniejsze znaczenie.

Intertnauci w tym wypadku zachwycili się bowiem apetycznie pozującą panią domu.

Sami zobaczcie co za widok.

Jennifer Lopez wtrąciła się w nie swoje sprawy i narobiła niezłego bigosu Alexowi! Będzie wielka afera!

Wściekła jak osa Jennifer Lopez rozprawia się ze swoim ukochanym w trakcie lunchu! W tym skromnym golfiku trudno dostrzec w niej seksbombę!

Wściekła jak osa Jennifer Lopez rozprawia się ze swoim ukochanym w trakcie lunchu! W tym skromnym golfiku trudno dostrzec w niej seksbombę!


Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?

×