Szukaj

Tajna rozmowa Bradleya Coopera z Jennifer Lopez. Ujawniono o czym rozmawiali przed Oscarami! Było nerwowo!

Jennifer Lopez i Bradley Cooper

Jennifer Lopez i Bradley Cooper

Rozmowa Jennifer Lopez i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Podczas Oscarów 2019 kamery zarejestrowały przedziwny moment. Jennifer Lopez nachyliła się w stronę Bradleya Coopera tuż przed tym, jak aktor i Lady Gaga mieli wyjść na scenę by wykonać nagrodzone statuetką Shallow. Co takiego diwa miała mu do powiedzenia? I dlaczego wyglądał na takiego zdenerwowanego? Prawda wyszła na jaw!

Występ Lady Gagi Bradleya Coopera podczas Oscarów 2019 przejdzie do historii. Para, która zagrała razem w filmie Narodziny Gwiazdy – wyreżyserowanym zresztą przez aktora – wyonywała na scenie swój nominowany do statuetki hit, Shallow. Pikanterii całej sytuacji dodawał fakt, że od kilku tygodni w mediach krążą plotki, jakoby królowa popu i hollywoodzki łamacz kobiecych serc mieli romans. Spekulacji nie uciszył wspólny występ w Las Vegas, nie uciszył ich również nowy tatuaż Gagi czy zachowanie Iriny Shayk, partnerki Coopera, która na Oscarach robiła wszystko, by ich od siebie oddzielić.

Tuż przed wyjściem pary na scenę, w stronę której podążyli trzymając się za ręce, kamery zarejestrowały zaskakujący moment. Można było zobaczyć jak Jennifer Lopez nachyla się w stronę Bradleya i coś do niego mówi, na co aktor reaguje odrobinę nerwowo. O co chodziło? Okazuje się, że diwa dawała mu… wskazówki:

Widziałam, że jest zdenerwowany, nachyliłam się więc i powiedziałam: „Piosenka jest piękna. Gdy usłyszą pierwsze nuty, zaczną klaskać, ale nie przejmuj się tym. Po prostu zaśpiewaj do końca”. Rzucił tylko: „Zrobię to. Zrobię” i poszedł – relacjonowała podczas transmisji na żywo na Instagramie swojego partnera Alexa Rodrigueza

Prawda, że to ładnie z jej strony? 😉

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez komentują Oscary 2019:

To już oficjalne! Lady Gaga o swojej relacji z Bradleyem Cooperem. Na te słowa czekaliśmy miesiącami!

To musi być miłość! Tabloid przyłapał Lady Gagę i Bradleya Coopera w intymnej sytuacji! Zdjęcia z ukrycia trafiły do sieci!

MAGIA! Niesamowity występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019! Brawom nie było końca [WIDEO]


Shallow na Oscarach, czyli występ Lady Gagi i Bradleya Coopera

Shallow na Oscarach, czyli występ Lady Gagi i Bradleya Coopera

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×