Jennifer Lopez ze zmarszczkami i przebarwieniami. Do sieci wypłynęło niekorzystne zdjęcie gwiazdy, które zburzyło jej idealny wizerunek

Jennifer Lopez - czy miała operacje plastyczne?

Jennifer Lopez - czy miała operacje plastyczne?

Jennifer Lopez korzystała z operacji plastycznych? Jeden z lekarzy nie ma w tej kwestii najmniejszych wątpliwości. Zobacz, jak jego zdaniem, powinna wyglądać artystka. 

Jennifer Lopez skończyła niedawno 50 lat. Piosenkarka świętowała ten dzień w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Urządzono specjalne przyjęcie, podczas którego nie brakowało znakomitych gości, a także prezentów, wśród których nie można zapominać o sportowym samochodzie.

Nie da się ukryć, że pomimo upływu lat, gwiazda nadal jest niezwykle seksowna, a wyglądu mogłyby pozazdrościć jej znacznie młodsze koleżanki. Czy to efekt genów, a może sporego wsparcia medycyną estetyczną? O analizę pokusił się jeden ze znanych chirurgów plastycznych – Julian De Silva.

Doktor przyznał, że na obecny wygląd gwiazdy mają wpływ zabiegi, którym w ostatnich latach była poddawana. Okazuje się, że wszystko przez fakt, że na jej twarzy nie można dostrzec niemal żadnych oznak starzenia, które widoczne są u kobiet w jej wieku:

Nie ma kurzych łapek i zmarszczek tworzących się od śmiechu, a także żadnych worków pod oczami. Widać tylko bardzo delikatne zmarszczki, które znajdują się w okolicach nosa. Kształt twarzy się nie zmienił, kości policzkowe są na tej samej wysokości. Powieki nie obwisły, łuk brwiowy jest wyraźny i równie wysoki jak kiedyś – przyznał lekarz na łamach Daily Mail.

Jennifer Lopez – jak powinna wyglądać?

Jak więc wyglądałaby, gdyby nie stosowała żadnych zabiegów? Lekarz pokusił się o małą symulację. Wybrał stare zdjęcie Jennifer Lopez, które następnie nieco „postarzył”. Efektem podzielił się w sieci, podkreślając, że tak wyglądałaby, gdyby w jego ocenie starzała się naturalnie:

Z okazji tego, że JLO kończy 50 lat, zdradzam, jak wyglądałaby gwiazda, gdyby starzała się jak „zwyczajni ludzie”. Miałaby zmarszczki, siwe włosy i nadmiar skóry – opisał zdjęcie lekarz.

Chociaż różnicę dostrzec można gołym okiem, nie można wykluczyć, że wpływ na obecny wygląd artystki ma także jej styl życia. Piosenkarka znana jest bowiem z tego, że dba o odpowiednią dietę, a także poświęca dużo czasu na aktywność fizyczną, co pozwala utrzymać jej idealną i nienaganną sylwetkę. To zdecydowanie wpływa na łagodniejszy proces starzenia się.

Zobacz: Gorąca jak wulkan Jennifer Lopez skończyła 50 lat! Z tej okazji wybraliśmy jej najseksowniejsze zdjęcia! Przy piątym wymiękniecie, ale to ostatnie jest największą petardą!

Zobacz: Świat długo nie zapomni 50 urodzin Jennifer Lopez! Szykuje się impreza roku!

Zobacz: Młodsza siostra Jennifer Lopez to prawdziwa petarda! Linda wygląda jak Top Model! Która piękniejsza?


Jennifer Lopez i jej tort urodzinowy

Jennifer Lopez i jej tort urodzinowy

Koncert Jennifer Lopez na stadionie w Moskwie

Koncert Jennifer Lopez na stadionie w Moskwie

Jennifer Lopez w spodniach z dziurami i w japonkach

Jennifer Lopez w spodniach z dziurami i w japonkach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×