Szukaj

To naprawdę Jennifer Lopez? Seksbomba bez makijażu i sztucznych rzęs wygląda… nieco inaczej

Jennifer Lopez bez makijażu

Boska Jennifer Lopez nigdy nie narzekała na brak adoratorów. Gwiazda pop była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był przystojny Kubańczyk – kelner z Miami – Ojani Noà. Ich małżeństwo trwało rok. Po rozwodzie artystka szybko znalazła ukojenie w ramionach kolejnego przystojniaka, Seana P. Diddy’ego Combsa, z którym przez dwa i pół roku była w nieformalnej relacji. Lopez zerwała z Combsem, a ten poświęcił jej dwie piosenki, w których prosił byłą partnerkę o powrót.

Jej drugim małżeństwem był związek z byłym tancerzem Crisem Juddem. Para pobrała się w 2001 roku i rozwiodła się w lipcu 2002. Seksowna Jennifer miała wówczas romans z Benem Affleckiem. Jednak i ten związek rozpadł się z wielkim hukiem.

Po rozstaniu z Affleckiem, J.Lo pokochała latynoskiego piosenkarza Marca Anthony’ego, z którym wzięła ślub. Owocem tego związku są urocze bliźniaki – córka Emma Maribel i syn Maximilian. Gwiazda hitu Do It Well rozwiodła się jednak z ojcem swoich dzieci w 2012 roku.

W 2017 artystka związała się z bejsbolistą Alexem Rodriguezem, z którym wspólnie wychowuje swoje 10-letnie już dzieci. Z okazji Helloween piosenkarka ze swoją córką Emmą Maribel postanowiły zrobić sobie babski wieczór. Tym razem piękna Jennifer Lopez pokazała się bez grama makijażu i w szlafroku, natomiast jej córeczka jest pomalowana jak prawdziwa gwiazda!

 Zobaczcie jaki szał!

Mega skandal z udziałem boskiej Jennifer Lopez! Takiego szokującego zachowania nikt się po niej nie spodziewał!

Rozpalona Jennifer Lopez wyskoczyła z ubrania aby umilić nam weekend! Zrobiło się gorąco!

Jennifer Lopez nago w „InStyle”! Niech nie zmyli was grzeczna okładka, w środku aż paruje od gorących zdjęć!


Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?

×