Szukaj

Bajeczne zdjęcia z zaręczyn Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza trafiły do sieci! Zaskoczona J.Lo wyglądała jak księżniczka!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyny zdjęcia

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyny zdjęcia

Zdjęcia z zaręczyn Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się. Para pokazała sesję z oświadczyn na plaży. Cudowne zdjęcia zakochanych, w tym wyraźnie zaskoczonej J.Lo, obiegły cały świat.

Jennifer Lopez powiedziała „tak” Alexowi Rodriguezowi, z którym od dwóch lat jest w związku. 43-letni sportowiec poprosił swoją ukochaną o rękę podczas ich wspólnych wakacji na jednej z amerykańskich plaż. Seksbomba sprawiała wrażenie wyraźnie zaskoczonej takim biegiem zdarzeń, na co wskazuje jej reakcja, którą uwiecznił towarzyszący im fotograf.

Z relacji People dowiadujemy się, że Alex zadał Jennifer najważniejsze pytanie w najmniej oczekiwanym momencie. Para tuż przed romantyczną kolacją wybrała się na spacer po plaży. Przytulając się i wymieniając czułościami, Rodriguez w pewnym momencie uklęknął, wyjął z kieszeni imponujący pierścionek za 40 tysięcy dolarów i wsunął go na serdeczny palec J.Lo, która bez wahania i wyraźnie wzruszona przyjęła oświadczyny swojego ukochanego.

Zaręczynowa sesja pary dzisiaj trafiła na Instagram, na którym robi niesamowitą furorę.

Kiedy ślub Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza?

Para na razie nie ogłosiła daty ślubu, ale zdążyła już kupić pierwszą wspólną willę w Malibu, w której regularnie odpoczywa ze swoimi dziećmi z poprzednich związków. J.Lo i Alex za swój luksusowy pałac mierzący 370 metrów kwadratowych zapłacili 7 milionów dolarów.

Jak myślicie, czy Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wezmą ślub w 2019 roku?

View this post on Instagram

she said yes ♥️

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Jennifer Lopez zaręczyła się! Pokazała pierścionek! Sam brylant jest tak ciężki, że chyba waży „tonę”

Skandal! Jennifer Lopez dopiero co przyjęła oświadczyny, a już została zdradzona! Alex Rodriguez znowu wdał się w płomienny romans!


Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – zdjęcie z zaręczyn

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – zdjęcie z zaręczyn

Oświadczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Oświadczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×