Szukaj

Ślub Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza zetnie z nóg cały show-biznes! Wyciekły pilnie strzeżone szczegóły przygotowań!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez biorą ślub

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez szykują się do ślubu. Para zamierza wyprawić wesele, jakiego nie widziano jeszcze w Hollywood. Do sieci wyciekły sekretne plany dotyczące ceremonii. Jak będzie wyglądała?

Jennifer Lopez powoli zaczyna przygotowania do swojego czwartego ślubu. Diwa stawała przed ołtarzem już trzy razy. Jej pierwszym mężem był Ojani Noa, z którym rozwiodła się w 1998 roku. Później wyszła za Crisa Judda, którego zostawiła w 2003 roku. Jej trzecim mężem był Marc Anthony, a zaszczytne czwarte miejsce poza podium zajmie Alex Rodriguez, z którym gwiazda zaręczyła się kilka tygodni temu. Jak donoszą amerykańskie tabloidy, czwarte – i miejmy nadzieję ostatnie – wesele diwy będzie najdroższym w historii.

Para przygotowuje się do przyjęcia, które łącznie z ceremonią ma kosztować aż 15 milionów dolarów.

To będzie wydarzenie z najwyższej półki. Planują pobrać się w jakimś tropikalnym miejscu. W grę wchodzą głównie Bahamy, bo właśnie tam się zaręczyli. Jen powiedziała, że to jej ostatnie małżeństwo i skoro mają pieniądze, nie zamierzają za to przepraszać. Chcą mieć wesele w wielkim stylu – wyjawia Radar Online

Najwięcej emocji wzbudza oczywiście suknia ślubna. Jak wyjawia informator tabloidu, Jennifer zamierza tym razem iść do ołtarza w kreacji od Versace. Małe dzieło modowej sztuki ma kosztować fortunę, a drugim najdroższym po sukni wydatkiem będzie tort – którego cena ma wynosić 50 tysięcy dolarów. Listę gości otwierają jurorzy z World of DanceEllen DeGeneres, a to dopiero początek.

Myślicie, że pochwalą się zdjęciami?

Zobacz: Jennifer Lopez nosi szpile grozy! To cud, że nie połamała sobie nóg!

Zobacz: Ups! Jennifer Lopez błysnęła stanikiem na środku ulicy! Skupiona na koktajlu nie zauważyła wpadki

Zobacz: Boska Jennifer Lopez wreszcie zaliczyła wielką wpadkę! To, co wystawało spod jej spodni obala mit jej doskonałości!


Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?

×