Jennifer Lawrence jest już po ślubie! Miała suknię od Diora, a na ceremonii był wysyp gwiazd – prawie jak na Oscarach

Jennifer Lawrence wzięła ślub

Jennifer Lawrence wzięła ślub

Jennifer Lawrence wzięła ślub. Aktorka i Cooke Maroney na ślubnym kobiercu stanęli w sobotę, 19 października. Była to niezwykle luksusowa uroczystość, na którą przybyło wiele topowych gwiazd. Co wiadomo na ten temat? 

O tym, że Jennifer Lawrence planowała ślub, mówiło się od dawna. Aktorka już w lutym została przyłapana przed salonem Diora, gdzie podobno wybrała się na przymiarki sukni. Chociaż gwiazda poleciała aż do Paryża, nie była anonimowa. Błyskawicznie namierzyli ją fotoreporterzy, których zdjęcia pojawiły się w kolorowej prasie na całym świecie.

Zobacz: Maja i Krzysztof Rutkowski zdradzili kulisy swojego ślubu w TVN Style – kamera towarzyszyła im podczas przygotowań. Czego nie wiedzieliśmy?

Jennifer Lawrence wzięła ślub. Kto wśród gości?

Po miesiącach przygotowań, Jennifer Lawrence i Cooke Maroney wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w sobotę, 19 października w Belcourt w Newport na Rhode Island. Jak informuje zagraniczna prasa, podczas tego dnia małżonkom towarzyszyło 150 osób, wśród których znalazły się topowe gwiazdy.

Wśród obecnych gości warto wspomnieć Adele, Cameron Diaz, Nicole Richie. To oni razem zostali przyłapani na tym jak piją wieczorem wino w prywatnej jadalni w Scarpetta w Newport w Gurney – przyznał informator ET. 

Zobacz: Sportowiec milioner wziął ślub w tajemnicy. Było bardzo luksusowo. Wśród gości plejada gwiazd i rodzina królewska 

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney zaręczyli się

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney zaręczyli się

Oprócz nich, mówi się, że na ślubie Lawrence pojawili się także: Emma Stone, Kris Jenner, Sienna Miller, Ashley Olsen i reżyser David O. Russell. Mieli okazję skosztować potraw z wytwornego menu, które zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Wśród dań, które pojawiły się na stołach, warto wymienić m.in. nogę wołową z sosem pasterskim, a także pieczoną w drewnie rybę z ziołami i masłem cytrynowym.

Chociaż do tej pory nie wiadomo, jak wyglądała pani młoda, wiadomo, że goście weselni na ślub przybyli już w piątek. Wówczas kilku z nich wzięło udział w kolacji próbnej, która odbyła się na prywatnej wyspie Rose.

Goście byli bardzo podekscytowani, że wpadli na siebie przed wielkim wydarzeniem. Wszyscy wydawali się tacy podekscytowani ślubem – dodał informator tabloidu.

Czekamy na pierwsze, oficjalne ślubne zdjęcia.

Zobacz: Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

 

 


Jennifer Lawrence i Cooke Maroney zaręczyli się

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney zaręczyli się

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney zaręczyli się

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney zaręczyli się

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×