Szukaj

Pomaluj się jak Jennifer Lawrence i katastrofa gwarantowana! Będziesz wyglądać co najmniej dziwnie [WIDEO]

Jennifer Lawrence (fot. ONS)

Jennifer Lawrence w niepełnym makijażu

Jennifer Lawrence to aktorka, której raczej nie trzeba przedstawiać. W wieku 22 lat dostała Oscara i w krótkim czasie trafiła do czołówki hollywoodzkich gwiazd. Daleko jej jednak do koleżanek z branży dążących do perfekcji za wszelką cenę. Jennifer częściej zachowuje się jak zwariowana nastolatka niż jak gwiazda światowego kina.

O ogromnym dystansie Lawrence do siebie świadczą publikowane przez nią treści w serwisach społecznościowych. Na przykład ostatnio Jennifer pokazała wideo, na którym z dumą prezentuje tylko jeden profil swojej twarzy. W seksownym makijażu tłumaczy swoje zachowanie Emmie Stone, która nakręciła zabawny filmik:

Cóż, powiedziałaś, że chciałabyś, żebyśmy poszły na jakieś afterparty po Złotych Globach, więc zdobyłam bilety na różne imprezy, zamówiłam samochód i byłam w połowie przygotowań kiedy mi oznajmiłaś, że jednak nie chcesz iść. Chciałaś tylko przyjechać do mnie. Więc odesłałam moją ekipę od makijażu i włosów i tak właśnie teraz wyglądam – odpowiedziała Jennifer śmiejąc się i pokazując twarz, która w połowie jest naturalna, a w połowie pomalowana.

Okazuje się, że nawet gwiazdy bywają czasami wystawione przez swoich przyjaciół 😉

Nazywają ją ikoną stylu. Na wielkich galach spektakularne kreacje, a na co dzień?

Laureatka Oscara podlizuje się Kardashiankom! Kris Jenner dostała od niej… nowiutkie porsche!

Jennifer Lawrence została poniżona w Hollywood! Nigdy nie mówiła o tym głośno!


Za co bardziej cenisz Jennifer Lawrence – dowcip czy umiejętności aktorskie?

×