Wraca temat relacji Jen i Brada! Pogodzili się na gali, a jak ich relacja wygląda teraz? Pojawiły się nowe rewelacje

Jennifer Aniston, Brad Pitt

Jennifer Aniston, Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt ponownie razem? Wraca temat ich romansu. Co piszą zagraniczne tabloidy? Jak wygląda obecnie ich relacja?

O tym, że Jennifer Aniston i Brad Pitt są ponownie razem, tabloidy rozpisują się już od wielu miesięcy i nie da się ukryć, że jest to jeden z ulubionych tematów. Plotki nasiliły się, kiedy spotkali się na SAG Awards 2020 i reporterzy zauważyli, że dosyć intensywnie się sobie przypatrują i bardzo serdecznie się przywitali.

Jak obecnie wygląda ich relacja?

Jennifer i Brad Pitt ponownie razem

Jennifer Aniston zasugerowała, że ​​wciąż nawiedza ją widmo rozstania z Bradem Pittem, opisując to w nowym wywiadzie jako najtrudniejszy czas w jej życiu. Kolejne małżeństwo i rozwód z innym aktorem Justinem Theroux także się nie udało. Od tego czasu, jak podają informatorzy Woman’s Day, Brad jest zawsze gdzieś z tyłu jej głowy, co powstrzymuje ją przed znalezieniem miłości. Brad też jest w zawieszeniu. Po Angelinie był w związku z niemiecką modelką Nicole Poturalski i aktorką Alią Shawkat, ale nic z tego nie wyszło.

Problem w tym, że oni nawet nie wiedzą, co dalej. Jedyne, co wiedzą, to to, że wydaje się, że nie mogą bez siebie żyć, przez co nie mogą iść naprzód. Ale Jen też nie jest pewna, czy chce wrócić do tego, jak było. Opuszczenie Jen przez Brada było najmroczniejszym okresem w jej życiu, i prawdopodobnie dlatego niechętnie wraca do tego, nawet jeśli bardzo tego by chciała.

Nie ma wątpliwości, że znajomi byłych małżonków chętnie widzieliby ich razem, ale oni nie wydają się być zainteresowani romantycznym związkiem.

Wszyscy w Hollywood marzyliby, aby być z Bradem lub Jen, a jednak nie wydają się angażować w nikogo innego poza przypadkowymi randkami – mówi osoba bliska gwiazdom – Jedyną stałą w ich życiu w ciągu ostatnich kilku lat było to, że byli dla siebie. Cały czas spędzają czas i chodzą razem na randki. Wrócili nawet razem do biznesu, kiedy ponownie dołączyli do programu rozrywkowego Planu B – firmy, którą założyli razem, gdy byli małżeństwem, a Brad przejął nad nią kontrolę po rozwodzie.

Nawet znajomi Brada i Jennifer nie do końca rozumieją, co się dzieje między nimi.

Mówią, że są najszczęśliwsi, po prostu będąc przyjaciółmi, ale bliscy martwią się, że albo nie przyznają się do głębokiej miłości do siebie, albo w najgorszym przypadku fakt, że nie mogą być razem, oznacza, że ​​nigdy nie znajdą szczęście z kimkolwiek innym.

Oboje próbowali – i ponieśli porażkę.

Brad skarżył się, że nudzi się Jen, kiedy byli małżeństwem, i spotkali się z Angeliną Jolie, która okazała się dla niego z kolei zbyt nieokiełznana. Jen była tym zaskoczona i próbowała znaleźć nową bratnią duszę wśród przystojniaków z listy A, ale nikt nigdy spowodował motyli w brzuchu, które sprawiała obecność Brada.

Cały czas spotykają się na kolacjach i zwykłych drinkach, otwarcie flirtują przed fanami, na przykład na SAG’s i po prostu drażnią wszystkich niepewnością na temat charakteru ich związku. Informatorzy mówią, że Brad bardzo żałuje rozwodu z Jennifer, ale nie może cofnąć wydarzeń i sprawić, żeby była żona ponownie mu zaufała.

Na razie cieszą się prostym życiem razem, czy to romantycznie, czy jako przyjaciele – mówi informator.

Jak sądzicie, zdecydują się ujawnić prawdziwy charakter swojej relacji?


Jennifer i Brad Pitt ponownie razem

Jennifer i Brad Pitt ponownie razem

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Komentarze

 • Gość ebe pisze:

  Nie moze zalować bo został ojcem . Tego mu brakowało.

 • Gość pisze:

  To jakie są w końcu te nowe rewelacje? Bo ja tu widzę tylko wymysły nieszczęśliwego człowieka siedzącego w piwnicy.

 • Gość pisze:

  „Cały czas spotykają się na kolacjach i zwykłych drinkach, otwarcie flirtują przed fanami, na przykład na SAG” – naprawdę? Skąd ta liczba mnoga? Raz wpadli na siebie na kilka sekund 2 lata temu na SAG. Co za bzdura! To już bardziej prawdopodobne, że coś znowu jest między nią i Justinem bo ostatnio byli fotografowani przytuleni i w objęciach.

 • Ula pisze:

  Oni tak jak bohaterowie Wichrowych wzgórz – nie mogą żyć razem, nie mogą żyć bez siebie…

 • Gość pisze:

  Co piszą zagraniczne tabloidy a jak wygląda obecnie ich relacja to jak zwykle dwie przeciwstawne sprawy i jest potężna różnica między plotką a przedrukowywaniem oczywistych kłamstw. Poza tym nikt z ich znajomych nigdy nic nie ujawnił tabloidom na temat ich prywatnego życia i nigdy nie ujawni.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×