Rafał Maślak został zauważony przez Jennifer Garner. Tylko patrzeć, jak po przystojniaka z Polski upomni się Hollywood

Rafał Maślak i Jennifer Garner

Rafał Maślak i Jennifer Garner

Jennifer Garner na swoim Instagramie udostępniła wideo Rafała Maślaka. Tylko patrzeć, jak Hollywood upomni się o przystojniaka z Polski.

Jennifer Garner jest bardzo znaną hollywoodzką aktorką, a także byłą żoną Bena Afflecka, z którym ma troje dzieci – Violet, Seraphinę i Samuela. Aktorka w ciekawy sposób postanowiła uczcić Dzień Ojca. Co ma z tym wspólnego Rafał Maślak?

Jennifer Garner udostępniła na swoim profilu film Rafała Maślaka

Rafał Maślak niemal cztery lata temu poślubił Kamilę Nicpoń. Postanowili urządzić bardzo huczne wesele, a na którym bawiła się sporą ilość gości. Wśród niech zabrakło też śmietanki show-biznesu. Młodzi małżonkowie szybko doczekali się pierwszej pociechy. Rok po pięknej ceremonii do rodziny dołączył ich synek Maksymilian. Chłopiec za każdym razdem gdy pojawił się w social mediach, wzbudzał zachwyt fanów. Od sierpnia zeszłego roku uwagę musi dzielić ze swoją młodszą siostrą, Michaliną. Każde zdjęcie maluszków, które trafia do sieci, wzbudza sporą euforię internautów. Do tego Maślak bardzo prężnie działa w sieci, a kreatywne filmiki z pociechami niejednokrotnie rozbawiały jego fanów. W końcu został dostrzeżony także poza granicami.

19 czerwca w Stanach Zjednoczonych oficjalnie obchodzony jest Dzień Ojca. Z tej okazji Jennifer Garner opublikowała w swoich mediach społecznościowych filmy pokazujące, jak mężczyźni spełniają się w roli ojca. Wśród wideo, które spodobały się gwieździe, znalazło się dzieło Rafała Maślaka, który w ubiegłym roku po raz drugi został tatą.

Maślak kilka tygodni temu pokazał na Instagramie, jak można zapewnić dzieciom rozrywkę w warunkach domowych – zbudował konstrukcję przed telewizorem, która imitowała kolejkę górską, a dodatkowo spryskiwał dzieci woda, dla dodatkowego efektu.

Bardzo ucieszył go fakt, że to właśnie Jennifer Garner doceniła jego kreatywne zabawy z dziećmi. Napisał na Instagramie:

Jedna z moich ulubionych aktorek mnie udostępniła.

Udostępnił również wiadomość, w której jedna z internautek napisała mu, że z pewnością widziała go już spora liczba gwiazd Hollywood.

Jak coś, to biorę rolę w Avengers – skomentował Maślak.

Takiej niespodzianki Rafał Maślak z pewnością się nie spodziewał.


Rafał Maślak i Jennifer Garner

Rafał Maślak i Jennifer Garner

Rafał Maślak | fot. Instagram.com/rafalmaslak

Rafał Maślak | fot. Instagram.com/rafalmaslak

Chrzest Michaliny córki Rafała Maślaka

Chrzest Michaliny córki Rafała Maślaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×