Była żona Bena Affecka o relacji aktora i Jennifer Lopez. Ma tylko jedno życzenie

Jennifer Garner, Jennifer Lopez, Ben Affleck

Jennifer Garner, Jennifer Lopez, Ben Affleck

Była żona Bena Afflecka, Jennifer Garner, wreszcie zaakceptowała związek aktora i Jennifer Lopez? Osoba z otoczenia gwiazdy ujawnia nowe informacje w tej sprawie.

Jennifer Lopez Ben Affleck przed laty tworzyli jedną z gorętszych par show-biznesu. Gdziekolwiek nie pojawiali się razem, niemal natychmiast przyciągali uwagę otoczenia. Ich relacja była na tyle poważna, że planowali ślub. Ten nie doszedł jednak do skutku. W 2004 roku piosenkarka i aktor ogłosili, że się rozstali.

Para dała sobie jednak drugą szansę. Gdy w tym roku Lopez zakończyła związek z Alexem Rodriguezem, zaczęła być widywana w towarzystwie Bena. Chociaż przez długi czas utrzymywali swoją zażyłość w tajemnicy, wreszcie przestali się ukrywać. Zakochani zadebiutowali na Instagramie, gdzie pojawiły się ich wspólne zdjęcia.

Najpierw fotografia, na której Affleck pozuje u boku Jennifer zagościła na profilu ich wspólnej przyjaciółki. Potem, nieco bardziej romantyczna, ukazała się na Instagramie Lopez.

Jennifer Garner komentuje związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Ben Affleck przez wiele lat był związany z Jennifer Garner, z którą w 2005 roku stanął na ślubnym kobiercu. Trzy lata ich małżeństwo przeszło do historii. Nadal jednak co jakiś czas się spotykają — wspólnie wychowują troje dzieci.

Niedawno mówiło się, że aktorka nie do końca może pogodzić się z nowym związkiem byłego męża. Niepokoił ją fakt, że cała sytuacja może negatywnie wpłynąć na ich pociechy;

Jennifer Garner jest bardzo sceptyczna względem Bennifer 2.0 i boi się, że dzieci będą narażone na romantyczne dysfunkcje ojca. J.Lo nie chce wchodzić między rodzicielskie ustalenia i będzie pokorna wobec jej zasad i ograniczeń, jeśli chodzi o widywanie się z dziećmi — zdradzała osoba z otoczenia aktorów.

Wygląda jednak na to, że Garner zmieniła zdanie. Entertainment Tonight podaje, że aktorka ma jedno życzenie — chce by jej bliscy byli szczęśliwi. Podobno podobne zdanie na ten temat ma Marc Anthony, były mąż piosenkarki:

Jen Garner i Marc Anthony nadal wspierają swoich byłych partnerów i wydaje się, że nie ma tam złej woli. Wszyscy chcą tylko tego, co najlepsze dla siebie nawzajem i dla ich rodzin — donosi informator.

Ta informacja podobno bardzo pozytywnie wpłynęła na Jennifer Lopez i Bena Affleca, którzy są bardzo w sobie zakochani:

Mają szaloną, na innym tym razem poziomie, chemię. Oboje są bardzo namiętni i są sobie bliscy, tak jak kiedyś. Tym razem jednak oboje naprawdę czują, że to jest to.

Trzymacie kciuki za związek Bena i Jennifer?


Jennifer Garner - SAG Awards 2020

Jennifer Garner - SAG Awards 2020

Jennifer Garner w ciąży?

Jennifer Garner w ciąży?

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×