Przyjaźń Jennifer Aniston i Sandry Bullock wisi na włosku. Wszystko przez Brada Pitta

Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Brad Pitt

Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Brad Pitt

Jennifer Aniston jest załamana. Boi się, że powtórzy się sytuacja sprzed lat i znowu straci Brada Pitta, którego ledwie odzyskała. Zobaczcie, co donoszą tabloidy.

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu są razem? Podobno ukrywają swoją relację przed wścibskimi, ale wielu informatorów potwierdza, że byli małżonkowie odbudowali łączącą ich niegdyś więź. Niestety gwiazda Przyjaciół nie do końca jeszcze potrafi zaufać aktorowi i każda nowa kobieta w jego otoczeniu budzi jej lęk. Zwłaszcza jeśli jest to piękność, która ma zagrać z nim w tym samym filmie. Nie potrafi się pozbyć cienia sprzed lat – mowa oczywiście o komedii akcji Pan i pani Smith, podczas której zaczął się płomienny romans jej ówczesnego męża z Angeliną Jolie.

Czy Jennifer ma znowu powody do obaw? Tabloidy donoszą, że drży ze strachu.

Jennifer Aniston jest zazdrosna o Sandrę Bullock

Są dwiema największymi gwiazdami w Hollywood, oboje zdobyli Oscary, ale Brad Pitt i Sandra Bullock nigdy nie pracowali razem. Aż do teraz. Aktorka dołączyła do obsady thrillera akcji Bullet Train, który jest obecnie kręcony w Hollywood.

Jednak jej casting był szokiem dla jej przyjaciółki i – według doniesień tabloidów – partnerki Brada, Jennifer Aniston.

Jen jest naprawdę oszołomiona, że ​​Sandra dołączyła do filmu Brada – mówi informator „New Idea”. – Sandra i Brad znają się tylko dlatego, że Jen przedstawiła ich sobie na imprezach, które urządzała w swoim domu w ostatnich latach.

Jennifer kręci obecnie drugi sezon swojego przebojowego serialu Morning Show w tej samej wytwórni, w której powstaje Bullet Train. Przyczepy Aniston i Pitta ustawiono na tym samym parkingu Sony Studio. Jak wcześniej donosił tabloid, ona i Brad spędzają ze sobą bardzo dużo czasu, ale podobno nie wspomniał ani słowem o obsadzeniu Sandry w swoim filmie.

W rezultacie gwiazda Przyjaciół rzekomo poczuła się całkowicie zaskoczona, kiedy usłyszała o tym od ekipy filmowej:

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bliskie są Jen i Sandra. Można powiedzieć, że są przyjaciółkami.

Sandra kilkukrotnie gościła na urodzinach Aniston. Z kolei przed pandemią Jennifer regularnie podróżowała na górskie ranczo Sandry w Jackson Hole w Wyoming. Jest także nieoficjalną ciotką dzieci Bullock – Louisa i Laili.

Biorąc pod uwagę brutalny sposób, w jaki Brad zakończył ich pięcioletnie małżeństwo w 2005 roku po tym, jak zakochał się w Angelinie Jolie na planie Pan i pani Smith, Jen najwyraźniej odczuwa lęk przed kolejnymi gwiazdami u boku Pitta. Jako wymowny znak tego, jak się czuje, Jen opublikowała niedawno fragment wiersza Warstwy Stanleya Kunitza na Instastory, który brzmiał:

Jak pogodzić serce z ucztą strat? Na wietrze maniakalny pył moich przyjaciół, tych, którzy upadli po drodze, gorzko kłuje mnie w twarz.

Informator jest przekonany, że Jennifer bardzo przeżywa całą sytuację:

Czuje się trochę zdradzona przez Brada i Sandrę za to, że nie powiedzieli jej o tym, że zagrają razem. Dramat z Angeliną najwyraźniej wywołuje paranoję i uczucie niepokoju, że coś jest nie tak, nawet jeśli tak nie jest.

W rzeczywistości Jennifer nie ma o co się bać. Sandra jest w szczęśliwym związku ze swoim wieloletnim partnerem Bryanem Randallem. Jednak zaufania do Brada Pitta nie udało się Aniston odbudować. Tylko czy nie zaważy to na jej relacjach z Bullock?


Sandra Bullock w kolczykach Lilou

Sandra Bullock w kolczykach Lilou

Sandra Bullock – Oscary 2018

Sandra Bullock – Oscary 2018

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×