Szukaj

Tyle zarabia Jennifer Aniston. To nie żart – takie stawki w Hollywood naprawdę istnieją

Jennifer Aniston jest wielką gwiazdą, co do tego nikt nie ma wątpliwości. Ogromne są też jej zarobki. Ile zgarnia za rolę w filmie?
Jennifer Aniston zarobki

Jennifer Aniston zarobki

Jennifer Aniston 11 lutego świętowała 51. urodziny. To już ponad 20 lat od kiedy działa w branży filmowej. Jest klasyfikowana jako gwiazda kategorii A, a jej udział w produkcji gwarantuje sukces. Sławę i miłość widzów przyniosła jej rola Rachel w kultowym już serialu Przyjaciele. Zastanawialiście się kiedyś, ile zarabia?

Jennifer Aniston – ile zarabia?

Przez lata pracy w Hollywood Aniston dorobiła się naprawdę znaczącej pozycji w świecie filmowym. Jej popularność sprawiła, że aktorka stała się wzorem do naśladowania dla milionów kobiet na całym świecie, jest uwielbiana i ma naprawdę wielkie grono fanów.

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Co prawda nie ma szczęścia w miłości, ale kariery zawodowej może jej pozazdrościć niejeden mężczyzna. Jej zarobki też robią wrażenie.

Z okazji jej niedawnych urodzin, portal Celebrity Net Worth postanowił przyjrzeć się jej zarobkom od początku kariery i podsumować majątek gwiazdy. Kwoty są astronomiczne.

Zaczęło się od Przyjaciół. Za każdy odcinek pierwszego sezonu inkasowała 22 500 dolarów, a więc za całą serię otrzymała 540 000 dolarów. W drugim sezonie jej stawka wzrosła do 40 000, czyli łącznie zarobiła za niego 960 tysięcy dolarów. Po trzeciej serii dorobiła się już 2 milionów! Prawdziwym rekordem był ostatni sezon, bo zarobiła aż 18 milionów dolarów!

Od tamtego czasu, Jennifer Aniston występowała w wielu produkcjach, głównie komediach romantycznych. Za jedną rolę filmową życzy sobie około 8 milionów dolarów. Tak więc, od 2004 roku wzbogaciła się o 75 milionów. Dodatkowo stałym dochodem są tantiemy za rolę Rachel, które przyniosły jej kolejne 20 mln. Reklamuje także line lotnicze Emirates, za co otrzymuje 5 milionów dolarów.

Portal Celebrity Net Worth wyliczył, że na jej koncie znajduje się około 300 milionów dolarów, czyli ogromny majątek. Podobny posiada Brad Pitt. Przyznajcie, że te kwoty robią wrażenie.

Zobacz tutaj: Jennifer Aniston i Brad Pitt razem na wakacjach. Tabloid pokazał zdjęcie, ale nie to jest największą sensacją


Jennifer Aniston ze statuetką - SAG Awards 2020

Jennifer Aniston ze statuetką - SAG Awards 2020

Selfie Justina Theroux z okazji święta Dziękczynienia, InstagramSelfie Justina Theroux z okazji święta Dziękczynienia, Instagram

Selfie Justina Theroux z okazji święta Dziękczynienia, Instagram

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×