Szukaj

Jennifer Aniston pokazała nowego członka rodziny. Gwiazda pochwaliła się swoim cukiereczkiem

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston pokazała nowego członka rodziny. Gwiazda zaadoptowała porzuconego szczeniaczka. Jak go nazwała?

Ostatnio media obiegła informacja o tym, że w życiu Jennifer Aniston pojawił się nowy mężczyzna. Tabloidy grzmią o tym, że jej dawny serialowy kolega, David Schwimmer, zabiega o jej uczucia. Z całą pewnością samotność jej doskwiera, zwłaszcza w czasie pandemii, gdy większość wolnego czasu spędza w domu. Okazuje się jednak, że doskonale wypełnia pustkę w sercu miłością do małego jegomościa, na którego widok rozpłynęli się wszyscy fani aktorki.

Jennifer Aniston zaadoptowała psa

Jennifer Aniston przez wiele lat podchodziła bardzo sceptycznie do posiadania konta w mediach społecznościowych. W końcu jednak uległa popularnemu trendowi. W październiku zeszłego roku założyła konto na Instagramie. Jej pojawienie się w tym portalu z całą pewnością na chwilę przeciążyło serwery platformy. Pierwsze zdjęcie, które opublikowała, przedstawiało obsadę serialu Przyjaciele. Gwiazda w ten sposób uczciła 25-lecie powstania hitu. Na jej koncie w ciągu tygodnia pojawiło się 6 milionów obserwujących. Dziś jej poczynania podgląda prawie sześć razy więcej osób.

Aplikacja na tyle przypadła do gustu 51-letniej aktorce, że coraz chętniej publikuje tam zdjęcia przedstawiające jej pracę oraz ujęcia z życia prywatnego. Poprzez social media stara się także wpływać na swoich obserwatorów, zachęcając np. do noszenia maseczek.

Pandemia koronawirusa wszystkim dała się we znaki, a zwłaszcza osobom mieszkającym w Stanach Zjednoczonych. Izolacja w dużej mierze przyczyniła się do tego, że wiele gwiazdorskich rodzin zaczęło się powiększać. Nie ominęło to Jennifer. W jej życiu pojawił się niewielki Lord Chesterfield. Aktorka postanowiła zaadoptować szczeniaka, w którym zakochali się prawie wszyscy jej obserwujący.

Krótki filmik przedstawiający psa jest przesłodki. Prezentuje Lorda drzemiącego po zabawie z niewielkim smakołykiem w pyszczku. Na pierwszy rzut oka widać, że trafił do najlepszego domu. Lord Chesterfield jest mieszańcem w typie Pirenejskiego Psa Górskiego. Obserwatorzy w komentarzach rozpływają się nad tym rozczulającym widokiem, nie zabrakło również miłych słów od innych artystów:

  • Jak słodko! Dziękuję Ci za promowanie adopcji!
  • Lily Collins: Właściwie nie mogę poradzić sobie z tą słodyczą. Imię, poza, wszystko. Gratuluję!
  • Chiara FerragniO mój Boże!
  • Lauren Scruggs: O mój Boże! Przesłodki maluch.

To nie pierwszy pies, który gości w domu aktorki. Jennifer Aniston zdobyła się na niesamowity gest, jakim była adopcja szczeniaka ze schroniska. Liczymy, że za jej przykładem podążą również inni.


Lord ChesterfieldJennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×