Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Jennifer Aniston rzadko pokazuje zdjęcia z mężem. Tym razem zrobiła wyjątek, a wszystko przez… ciążę?!

Jennifer Aniston pokazała urocze zdjęcie z męzem


Jennifer Aniston wynajęła surogatkę?

Jennifer Aniston i Justin Theroux poznali się 6 lat temu. Na ślub zdecydowali się dopiero dwa lata temu. 5 sierpnia obchodzili już drugą rocznicę wejścia w związek małżeński. Mimo spekulacji na temat domniemanego rozwodu, Jennifer i Justin tworzą piękny i bardzo szczęśliwy duet.

Amerykańska aktorka rzadko chwali się swoją prywatnością w sieci, lecz tym razem postanowiła zrobić wyjątek i umieściła na Instagramie urocze zdjęcie z mężem. Fotografia wzbudziła duże poruszenie wśród internautów obserwujących profil Aniston na Instagramie. Fanom gwiazdy w szczególności przypadł do gustu opis pod udostępnioną fotką, który może poruszyć niejednego twardziela.

Im jesteś starszy, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że nie chodzi o rzeczy materialne, o dumę czy ego. Chodzi o nasze serce i o to, dla kogo bije – czytamy na profilu Jennifer.

Czyżby swoim wpisem chciała nam coś ogłosić? Ostatnio pojawiły się plotki na temat surogatki, którą rzekomo wynajęła Jennifer. Podobno aktorka i jej mąż marzą o wspólnym dziecku.

Powiedziała znajomym, że zatrudniła już surogatkę, która urodzi jej dziecko. Wszystkiego dowiecie się na przestrzeni najbliższych miesięcy – czytamy na łamach magazynu Star.

Myślicie, że aktorka spełni swoje największe marzenie i będzie w końcu mamą?

Angelina Jolie długo nie pokazywała nóg! Paparazzi przyłapali gwiazdę w mini. Te zdjęcia nie uciszą plotek o anoreksji

Dorota Wellman o kryzysach w małżeństwie! Pokazała swoje nieznane oblicze!

Ivanka Trump w szczególny sposób uczciła swoją 8 rocznicę ślubu! Zdradziła również kilka intymnych sekretów małżeńskich!

Czy Jennifer Aniston i Justin Theroux tworzą ładną parę?Komentarzy: 2


Gość | 15 listopada 2017, 08:37

Za 2,3 miesiące Jennifer kończy 49 lat . To nie jest już wiek na ciążę i rodzenie dzieci.


Gość | 6 listopada 2017, 18:49

Jenifer Aniston nigdy nie wypowiadała się publicznie, że marzy o dziecku. Jedynie gdy była z Pittem był plan przy 10 sezonie „Przyjaciół” że będą się starać, ale jak widać nie wyszło. Wątpię aby to było jej największe marzenie, bo inaczej spełniłaby je 10 lat temu póki był czas a nie teraz gdy ma prawie 50 lat.


Dodaj komentarz
×