Jennifer Aniston walczy z antyszczepionkowcami. Gwiazda w najbliższym otoczeniu podjęła bardzo radykalne działania

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston aktywnie angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne. Gwiazda w czasie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa apelowała do swoich fanów o rozwagę. Teraz zabrała głos w sprawie antyszczepionkowców. W swoim otoczeniu podjęła bardzo drastyczne działania.

Jennifer Aniston to jedna z największych gwiazd Hollywood. Karierę zaczynała od udziału w serialu Przyjaciele. Ta kultowa produkcja przyniosła jej i pozostałym aktorom niesamowity rozgłos. Na samym początku gwiazda nie spodziewali się tak ogromnego sukcesu. Sitcom o grupie młodych osób z Nowego Jorku, które rozpoczynają życie na własny rachunek, stał się hitem na skalę całego świata. Jen wcielała się tam w postać zabawnej i nieco roztrzepanej Rachel, która podbiła serca widzów. Dzięki tej roli otworzyły się dla niej drzwi do świata filmu. Przez dekadę Aniston pojawiała się w serialu, a w międzyczasie zagrała wiele ról w hitowych filmach.

Dzięki swojej karierze i osobowości szybko zyskała przydomek ulubienicy Ameryki. Gwiazda od kilku dekad nie traci na popularności. Zwłaszcza teraz, gdy po ponad 25 latach od premiery serialu doczekał się on odcinka specjalnego, jej sława rozbłysła nowym blaskiem.

Jennifer Aniston zdecydowanie o antyszczepionkowcach

Jennifer Aniston zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że swoją popularność może przekuć w coś naprawdę wartościowego. Stara się intensywnie uczestniczyć we wszelkiego rodzaju akcjach społecznych i zabierać głos w ważnych sprawach. Podczas minionych wyborów prezydenckich w USA namawiała swoich fanów do tego, by udali się do urn wyborczych. W czasie pandemii również nie szczędziła publikacji na temat maseczek.

Pandemia koronawirusa cały czas jest bardzo groźna. Pomimo pojawienia się szczepionki jest spora grupa obywateli na całym świecie, która nie chce przyjąć wakcyny. Jennifer Aniston już dawno przyjęła swój zastrzyk chroniący przed zachorowaniem i w wywiadzie dla magazynu In Style wypowiedziała się na temat antyszczepionkowców. Gwiazda wykluczyła ze swojego życia kilka osób, które nie chciały się poddać szczepieniu.

Wciąż jest duża grupa osób, które są antyszczepionkowcami, albo po prostu nie słuchają, jakie są fakty. To wielka szkoda. Dopiero co straciłam kilka osób ze swojej codzienności, którzy wprost odmawiali zaszczepienia się lub nie chcieli przyznać, czy są zaszczepieni przeciwko koronawirusowi -mówiła.

Aktorka nie zdradziła, z kim postanowiła zerwać kontakt. Wyjaśniła natomiast, że każdy powinien informować drugą osobę o tym, czy poddał się szczepieniu.

Uważam, że to twój moralny i zawodowy obowiązek, by informować o tym, czy jesteś zaszczepiony. Nie jesteśmy izolowani, nie testuje się nas każdego dnia. Mówimy, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale niestety wiele opinii bazuje jedynie na strachu i propagandzie – wyjaśniła aktorka.

Jennifer bardzo restrykcyjnie i poważnie podchodzi do tematu pandemii i szczepionki. W trakcie społecznej izolacji apelowała o noszenie maseczek, a teraz podejmuje radykalne kroki wobec najbliższego sobie otoczenia.


Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston - nowa fryzura

Jennifer Aniston - nowa fryzura

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Komentarze

 • Lexie pisze:

  Właśnie ostatnio się zastanawiałam jak to się stało, że pozwoliliśmy sobie na to, żeby ktokolwiek czy znajomy, czy pracodawca, czy urzędnik dawał sobie prawo do żądania informacji o naszym prywatnym życiu i sprawach, które mamy prawo zachować w tajemnicy, że w ogóle ma czelność, nie mówiąc już w przypadku oficjeli o jakiejkolwiek podstawie prawnej. To jest wyłącznie decyzja danej osoby czy chce się dzielić informacjami tak wrażliwymi jak stan zdrowia. Nie mówiąc już o tym, że ktoś inny chce decydować o tym co ma z tym zdrowiem robić. To jest chore, że ludzie nie rozumieją teraz podstawowych granic innej osoby i stref, w które nie mają prawa wkraczać. Totalitaryzm w świecie powraca i przybiera niespotykane dotąd formy, bo ludzie dobrowolnie się mu nie tylko poddają, ale ochoczo stają się jego aktywnymi funkcjonariuszami. Przerażające.

 • Gość pisze:

  Skoro jesteście zaszczepieni to ,czemu tak się obawiacie nieszczepionych. To oni powinni się bać.

 • Gość pisze:

  Najważniejsze są tematy zastępcze.Kolor skóry,preferencje seksualne,a w tak zwanym międzyczasie następna fala…….. ludzie obudźcie się.Co do tej pani-przykre jest to że okazała się być ograniczoną lewaczką

 • Gość pisze:

  Proszę się nie martwić o pieniądze. Lepiej pomyśleć o ludziach, którzy muszą się narażać, biorąc szczepionkę, aby antyszczepionkowcy nie musieli się szczepić. Trzeba chronić dzieci, bo one nie mają takich możliwości jak dorośli, no cóż dla niektórych osób własne cztery litery są najważniejsze.

 • Gość pisze:

  Chyba cos malo wiary w te szczypawy skoro taki heat wylewacie na tych co nie przyjmuja tej trucizny.Karma wraca to tylko kwestia czasu a role sie odwroca

 • Gość pisze:

  Właśnie takie jelopy jak ty, są przykładem bezmyślności. Szczepionka nie gwarantuje, ze nie zachorujesz. Dziwne, ze lekarze, pielęgniarki mie chcą die szczepić. Obecnie trzeba będzie przyjąć trzecia dawkę, a może i czwarta. Nikt dokładnie nie jest przekonany o skuteczności szczepionki.

 • Gość pisze:

  Tak to jest gdy tolerancja konczy sie po „wyszczepieniu”

 • GucciGość pisze:

  Hollywood to lewacy zyjacy pod kloszem wsluchani w CNN , I ogolnie: Anerykanie sa głupi

 • Matrix pisze:

  Coraz więcej „artystów” dołącza do grona radykalnych lub sprzedajnych propagandystów. A tym miłym państwu, które tak „dobrze” życzy bliźnim ja również życzę dużo zdrowia i tego fizycznego (w końcu na ochotnika bierzecie udział w eksperymencie) i tego psychicznego bo z nim to już jest kiepsko jak widać. W sumie to nawet jakby mowa nienawiści i aż dziw, że administrator jakiś taki nieobecny.

 • Gość Edyta pisze:

  Niech te nie zaszczepione jołopy powymierają, mniej głupków na tym świecie tym lżej żyć.

 • Gość pisze:

  Rozumiem, że Aniston wypłaci odszkodowania za skutki szczepionki tym, których zmusiła do szczepienia w swoim otoczeniu

 • Gość pisze:

  Nie ma się czym przejmować. Covid ciągle zbiera żniwo. Tym razem pod kosę pójdą głupcy, którzy się nie szczepią. Im mniej jołopów na świecie tym lepiej…

 • M pisze:

  Uuu…straciła u mnie wiele, zbyt mało wie na ten temat, żeby się wypowiadać i gadać bzdury nie poparte żadnymi dowodami, bo te, które nam przedstawiają można sobie wsadzić…

 • Gość pisze:

  Tak się składa,że lakarze mówią że przez osoby zaszczepione wirus jest groźniejszy i osoby nie zaszczepione są narażone na cięższe przechodzenie go,bo ten wredny mutuje.Tylko trzeba słuchać mądrych lekarzy.A ta Pani z całym szacunkiem dla aktorki to chyba się nie dowiedziala i nie do czytała.

 • Gość pisze:

  Czy to tez wyuczona rola ?

 • Gość pisze:

  Niech ta Pani zajmie się co potrafi .

 • Gość pisze:

  A wykluczenie że swojego kręgu osób nieszczepionych to brak TOLERANCJI , gdzie w innych sprawach tak bardzo się upomina żeby tolerować odmienność. To jest żenada , mamy robić jak nam zagrają , bo inaczej o Cię wykluczą , mam nadzieję, że ludzie zaczną to dostrzegać

 • Gość pisze:

  Skoro jesteście zaszczepieni to ,czemu tak się obawiacie nieszczepionych. To oni powinni się bać.

 • Gość pisze:

  Bravo Jen.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×