Szukaj

Jennifer Aniston wygląda jak cień samej siebie! Są pierwsze zdjęcia aktorki od czasu oficjalnego ogłoszenia separacji

Pierwsze zdjęcia Jennifer Aniston po rozstaniu z Justinem Theroux

Rozstanie Jennifer Aniston i Justina Theroux zdecydowanie zapisze się na kartach 2018 roku jako jedno z najbardziej niespodziewanych i zaskakujących wydarzeń. Nikt nie spodziewał się, że to trwające od niemal trzech lat małżeństwo posypie się jak domek z kart w najmniej oczekiwanym momencie. Choć mówi się, że to wina zbliżającego się rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie, braku dzieci oraz różnic w stylu życia, tak naprawdę raczej nigdy nie dowiemy się co zaszło między małżonkami.

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu mają kontakt! Wyciekła treść ich prywatnych wiadomości! Ale sobie słodzą

Para udostępniła oficjalne oświadczenie, informując o swojej separacji:

Żeby uciąć wszystkie dalsze spekulacje, postanowiliśmy oficjalnie ogłosić separację. Wspólną decyzję podjęliśmy pod koniec ubiegłego roku. Pozostajemy przyjaciółmi, zdecydowaliśmy się rozstać jako małżeństwo, ale cieszymy się, że będziemy kontynuować naszą cenną przyjaźń. Zwykle nie komentowaliśmy spraw prywatnych, ale biorąc pod uwagę, że branża plotkarska nie może oprzeć się możliwości spekulacji i wymyślenia kolejnych plotek, chcieliśmy osobiście przekazać informację. Od tej chwili wszystko, co jest publikowane na nasz temat, a nie pochodzi bezpośrednio od nas, nie jest prawdą. Ponad wszystko zachowujemy szacunek i miłość, którą wciąż darzymy się nawzajem – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Przyjaźń przyjaźnią, ale Jennifer najwyraźniej źle znosi rozstanie. Brak miłości i zrozumienia ze strony ukochanego mężczyzny,  sprawiły, że na pierwszych zdjęciach po oficjalnym ogłoszeniu końca swojego małżeństwa Aniston wygląda jak cień samej siebie.

Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy wymykała się z premiery Games Night w Los Angeles. Źle dobrana stylizacja, oklapnięte włosy, makijaż wołający o pomstę do nieba. Nie wygląda jak kobieta, która cieszy się, że będzie mogła ułożyć życie na nowo…

Myślicie, że to rozstanie ją tak dobiło czy film był tak zły?

Zdjęcia zaniedbanej Jennifer Aniston opublikował portal TMZ. Link poniżej.

Gorzej być nie może! Angelina Jolie i Justin Theroux połączą siły przeciwko Jennifer Aniston!

Wielki triumf Angeliny Jolie! Rozstanie Jennifer Aniston i Justina Theroux skomentowała z wielką satysfakcją

Jennifer Aniston i Justin Theroux spotkali się po raz ostatni. Gwiazdor nie utrzymał ważnej dla Jen tajemnicy przed mediami


Jennifer Aniston - pierwsze zdjęcia po rozstaniu gwiazdy opublikował portal TMZ

Jennifer Aniston - pierwsze zdjęcia po rozstaniu gwiazdy opublikował portal TMZ

Jennifer Aniston na wakacjach z mężem

Jennifer Aniston na wakacjach z mężem

Jennife Aniston wypoczywa w Meksyku

Jennife Aniston wypoczywa w Meksyku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×