Jennifer Aniston na urodziny zafundowała sobie taką sesję, że szczęka opada! Ona naprawdę ma 51 lat?

Jennifer Aniston w sesji dla Interview

Jennifer Aniston w sesji dla Interview

Jennifer Aniston na 51 urodziny wzięła udział w okładkowej sesji dla Interview. Zdjęcia zapierają dech w piersiach. Gwiazda wygląda zjawiskowo i bardzo kobieco. Czy ona podpisała pakt z diabłem? Czy po prostu jest świadomą swoich pragnień i celów kobietą? O tym mówi w okładkowym wywiadzie, który przeprowadziła Sandra Bullock.

Jennifer Aniston zaczynała karierę w absolutnie kultowym serialu Przyjaciele. Produkcja opowiadała historię paczki młodych, wchodzących w dorosłe życie ludzi, którzy musieli zderzyć się ze swoimi emocjami, pragnieniami, uprzedzeniami i przekonaniami na niewielkiej przestrzeni wspólnego mieszkania na Manhattanie. Losy bohaterów oglądaliśmy z uśmiechem, wzruszeniem i zapartym tchem przez 10 sezonów, od 1994 do 2004. Bez wątpienia praca na planie ukształtowała wszystkich aktorów odgrywających główne role. Po zakończeniu produkcji jedni poradzili sobie lepiej, inni gorzej.

Jennifer Aniston z pewnością należy do A-list stars, czyli najgorętszych nazwisk Hollywoodu. Gwiazda co rusz spotyka się z uznaniem widzów i producentów. W ostatnim czasie została obsypana nagrodami za rolę w serialu Apple TV The Morning Show. Chyba jedyne, czego brakuje w jej kolekcji to Oscar.

Jennifer Aniston w gorącej sesji na 51 urodziny

Magazyn Interview zamieścił obłędną sesję Jennifer Aniston. Zwróćcie uwagę, że tam prawie nie ma scenografii. Nie ma bóg wie jakich widoczków z tyłu. Nie ma przepastnej plaży o zachodzie słońca, na próżno też szukać wspaniałej architektury, czy nowojorskiego skyline’u. Napisu Hollywood też nie zauważycie, podobnie jak oskarowego blichtru. Nie ma dzikiej przyrody, ani zapierających dech kanionów. Jest Ona! A przepytuje ją nie kto inny, jak także figurująca na A-list gwiazda, Sandra Bullock.

Jennifer Aniston w rozmowie z Sandrą Bullock dla Interview

Sandra Bullock zapytała Aniston np. o kobiety wspierające kobiety. Co na to Jennifer?

Temat kobiet wspierających kobiety jest nowy, ale mam wrażenie że robiłyśmy to od dawna. Kiedy wylądowałam w Los Angeles 20 lat temu wpadłam między te dziewczyny, które nadal siedzą tutaj przy stołach, ale ja byłam z innego świata. (…) Nigdy nie miałam kręgu kobiet, z którymi mogłam gadać na okrągło. Byłam raczej jak: „Boże, ci Kalifornijczycy nie potrafią się zamknąć. Na okrągło plotą o swoich emocjach i płaczą na oczach innych”. Powiedziałam sobie: „OK. Wylądowałam na Masie”. I tak naprawdę myślę, że to mnie uratowało. Dzięki temu przetrwałam te wszystkie sytuację, kiedy na castingach inne dziewczyny nie chciały mi nic doradzić, albo w trakcie przesłuchania próbowały mnie rozpraszać, żeby wykosić konkurencję – wyznała Aniston (tłum. Jastrząb Post).

Co wkurza Jennifer?

Telewizja, newsy, gazety, naprawdę mnie to zasmuca i wkurza. Podziały, jakie się dokonały między ludźmi. I kompletny chaos jaki się wdziera w życie. Gdy ludzie okazują gniew i okropnie nie zachowują bez grama wdzięczności. Trudno o tym mówić w elegancki sposób. Gdy widzę ludzi raniących innych ludzi, to naprawdę doprowadza mnie do wściekłości. I oczywiście przemoc wobec zwierząt – skwitowała Jennifer.

Natomiast na pytaniem co widzi, gdy patrzy w przyszłość, Jennifer odpowiedziała:

To nie jest lista spraw do zrobienia, raczej mały obrazek w mojej głowie, gdy słucham oceanu, gdy patrzę na ocean, słyszę śmiech, widzę baraszkujące dzieci, słyszę lód w szklance, czuję zapach gotujących się potraw. To jest ten błogi obraz w mojej głowie.

Patrząc jednak na zdjęcia Jennifer z tej doskonałej sesji, mamy wrażenie, że zaraz po tym, jak zajdzie słońce nad oceanem, odstawi szklankę z lodem, skubnie trochę potrawy i pójdzie w miasto robić porządki. Wszystkiego najlepszego, Jennifer!


Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×