Szukaj

Jennifer Aniston w znoszonych dresach na ulicach Hollywood. Daleko jej do piękności z oscarowych gal

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston nie boi się zabierać głosu w ważnych sprawach. Otwarcie mówi o poglądach i stara się w słusznej sprawie wykorzystać swoją popularność. Właśnie została sfotografowana na ulicach Hollywood w trakcie załatwiania czegoś ważnego.

Jennifer Aniston wielką popularność zdobyła swoją rolą w serialu Przyjaciele. Amerykańska gwiazda od samego początku była ulubienicą widzów. Najpopularniejszy sitcom na świecie otworzył jej drzwi do kariery. Wyprodukowano aż 10 serii wielkiego hitu, a już podczas kręcenia ostatnich odcinków aktorka nie mogła narzekać na brak kolejnych propozycji. Dała się poznać jako specjalistka od ról komediowych. Od kilkunastu lat jest jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood.

Od momentu wielkiego debiutu 51-latka wzbudza ogromne zainteresowanie prasy. Tabloidy rozpisują się o jej życiu prywatnym, a zwłaszcza związkach. Przypomnijmy, że przez 5 lat była żoną Brada Pitta i szybko zostali okrzyknięci najpiękniejszą parą w Hollywood. Małżonkowie rozstali się, a za powód rozpadu ich małżeństwa uznawana jest Angelina Jolie, z którą tuż po rozstaniu z Jen związał się hollywoodzki amant. Po 10 latach od pierwszego rozwodu gwiazda poślubiła Justina Therouxa, jednak ten związek również nie przetrwał próby czasu.

Kolorowa prasa interesuje się nie tylko związkami, ale także każdym innym aspektem jej życia. Idealnym sposobem na to, żeby podejrzeć, co aktualnie u niej słychać są social media.

Jennifer Aniston w dresie

Jennifer Aniston jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie dzieli się tam z fanami kulisami swojej codzienności. Gwiazda regularnie pokazuje co się u niej dzieje, oraz zabiera głos w ważnych sprawach. Zwłaszcza w czasie panującej pandemii stara się być w stałym kontakcie z fanami.

Na jej koncie społecznościowym pojawiły się posty, w których prosi swoich obserwatorów o noszenie maseczek. Również, teraz gdy w Stanach Zjednoczonych trwa kampania prezydencka, postanowiła zaapelować do Amerykanów.

Wrzuciłam kartę do głosowania i zrobiłam to wcześniej. Głosowałam, ponieważ ten kraj jest bardziej podzielony niż kiedykolwiek. W tej chwili kilku mężczyzn u władzy decyduje, co kobiety mogą, a czego nie mogą zrobić z własnym ciałem. Nasz obecny prezydent zdecydował, że rasizm nie jest problemem. Wielokrotnie i publicznie ignorował naukę… zginęło zbyt wielu ludzi […]. Cała ta sprawa nie dotyczy jednego kandydata czy jednego problemu, chodzi o przyszłość tego kraju i świata. Głosuj za równymi prawami człowieka, za miłością i przyzwoitością.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#IVOTED for @joebiden and @kamalaharris. I dropped my ballot off, and I did it early 👏🏼 I voted for them because right now this country is more divided than ever. Right now, a few men in power are deciding what women can and can’t do with their own bodies. Our current President has decided that racism is a non-issue. He has repeatedly and publicly ignored science… too many people have died. ⠀ I urge you to really consider who is going to be most affected by this election if we stay on the track we’re on right now… your daughters, the LGBTQ+ community, our Black brothers and sisters, the elderly with health conditions, and your future kids and grandkids (who will be tasked with saving a planet that our leadership refuses to believe is hurting). ⠀ ⠀ This whole thing isn’t about one candidate or one single issue, it’s about the future of this country and of the world. Vote for equal human rights, for love, and for decency. ⠀ ❤️🗳⠀ ⠀ ⠀ PS – It’s not funny to vote for Kanye. I don’t know how else to say it. Please be responsible 🙏🏼

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston) Paź 23, 2020 o 11:35 PDT

Jennifer wybrała model głosowania korespondencyjnego i w luźnym niebieskim, nieco już wysłużonym dresie postanowiła wybrać się na wybory i wrzucić swoją kartę do specjalnie do tego celu przeznaczonej skrzynki. Nie zapomniała oczywiście o ochronie i na twarzy miała bardzo stylową, koronkową maseczkę. Jen zdecydowała się także założyć przeciwsłoneczne okulary, by zachować nieco prywatności na ulicach Hollywood.


Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×