Szukaj

Jennifer Aniston w skąpym czerwonym bikini podczas rozmowy z Bradem Pittem. Zrobiło się gorąco

Jennifer Aniston, Brad Pitt

Jennifer Aniston, Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt zachwycili fanów po tym, jak spotkali się ponownie podczas wirtualnego spotkania zorganizowanego przez Seana Pena na początku września, wcielając się w postacie z Fast Times w Ridgemont High. Aktorka tak przejęła się rolą, że wskoczyła w czerwone, bardzo skąpe bikini, a fakt ten nie umknął jej fanom. Zobaczcie.

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli małżeństwem przez kilka lat i tworzyli związek uwielbiany przez Amerykanów. Gdy aktor poznał Angelinę Jolie, rozwiedli się, a ich fani nie potrafili przejść nad tym do porządku dziennego. Jednak utrzymują koleżeńskie relacje, a przez lata po rozstaniu, nie brakuje historii, że łączy ich coś więcej, że ponownie są razem, co nasiliło się po rozwodzie aktora z gwiazdą Czarownicy.

Sami zainteresowani nie potwierdzają plotek o rzekomym romansie. Kiedy jednak razem wzięli udział w charytatywnym projekcie, można się było spodziewać, że pogłoski znowu nabiorą siły.

Jennifer Aniston w czerwonym bikini rozmawia z Bradem Pittem

W akcję zaangażowało się mnóstwo gwiazd, w tym m.in. Jimmy Kimmel, Morgan Freeman, Henry Golding, Shia LaBeouf, Matthew McConaughey, Sean Penn, John Legend i Julia Roberts.

Jennifer i Brad połączyli siły, żeby wspólnie wspierać cele charytatywne. Ku uciesze fanów byli małżonkowie spotkali się przy wirtualnym stole podczas czytania scenariusza klasycznego filmu Fast Times z 1982 roku. Pomysł Virtual Table został zrealizowany inną wielką gwiazdę Hollywood – Seana Pena. Przedsięwzięcie było transmitowane na żywo na Facebooku i innych platformach społecznościowych. Cały dochód został przekazany personelowi medycznemu, który walczy z koronawirusem.

Jennifer, która wcieliła się w rolę Lindy Barrett, w pewnym momencie weszła w rolę dosyć mocno – w scenie, w której uczennica pływała w basenie, zdecydowała się na założenie na koszulkę małego czerwonego bikini.

Nie pozostało to niezauważone przez jej fanów. Jeden z nich udostępnił zrzut ekranu z gwiazdą Przyjaciół w stroju kąpielowym na Instagramie

Jennifer Aniston w czerwonym bikini idzie po zwycięstwo – brzmiał podpis.

Brad zagrał ucznia Brada Hamiltona, a kwestie byłej pary stały się niesamowicie zalotne.

Cześć Brad – powiedziała uwodzicielsko – Wiesz, jaki słodki zawsze myślałam, że jesteś. Jesteś taki seksowny. Przyjdziesz do mnie?

Inne gwiazdy, które brały udział w projekcie, nie ukrywały swojej uciechy i obserwowały flirt byłych małżonków, chichocząc. Nic dziwnego, że ponownie pojawiły się plotki o romansie pary – Jennifer w bikini, flirt… Cóż, tak niewiele trzeba, żeby tabloidy połączyły tę parę.

 


Jennifer Aniston w czerwonym bikini

Jennifer Aniston w czerwonym bikini

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×