Tabloid rozpoczyna luty z przytupem. Takiej sensacji o Jennifer Aniston nie spodziewał się nawet Brad Pitt

Jennifer Aniston, Brad Pitt

Jennifer Aniston, Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt, zwłaszcza ostatnimi czasy, chyba już przyzwyczaili się do sensacyjnych doniesień na swój temat. Natomiast takiej bomby, jaką przygotował na luty jeden z tabloidów nie przewidzieli nawet w najśmielszych przypuszczeniach.

Brad Pitt i Jennifer Aniston pojawili się niedawno na gali wręczenia nagród SAG Awards 2020. Odebrali nagrody za swoje role, a potem serdecznie sobie pogratulowali. Według tabloidów, zbyt wylewnie nawet, co spowodowało kolejną lawinę spekulacji na temat ich ponownego związku. Według bulwarówek to już pewne, że są znowu razem.

Swego czasu łączyło ich silne uczucie, a teraz pozostają w przyjaznych relacjach, choć wielu widziałby ich znowu razem. Niektóre tabloidy posunęły się nawet do tego, że już ogłosiły ich ślub.

Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli ślub w Meksyku?

Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli ślub w Meksyku?

Oni konsekwentnie zaprzeczają, ale jak to bywa w świecie show biznesu, oni swoje, a kolorowe gazety swoje.

Mimo powszechnej wiedzy, że Aniston i Pitt łączą przyjacielskie relacje, na przykład Pitt był jednym z gości na 50. urodzinach Jennifer, a w grudniu uczestniczył w świątecznym przyjęciu w jej domu, coraz częściej w tabloidach pojawiały się informacje, że para jest znowu razem.

To, że pojawili się na gali wręczenia Złotych Globów 2020, a ich wspólne zdjęcie obiegło media społecznościowe, tylko podgrzało atmosferę wokół nich, a wspólne zdjęcia ze SAG Awards 2020 tylko przypieczętowały doniesienia.

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston – SAG Awards 2020

Jennifer Aniston jest w bliźniaczej ciąży? Women’s Day ujawnia

Jednak wszystkie informacje są niczym w porównaniu z bombą, jaką szykuje Women’s Day. Otóż magazyn twierdzi, że Jennifer Aniston jest w bliźniaczej ciąży z Bradem Pittem, a poczytać będzie o tym można już w najnowszym wydaniu, które pojawi się w kioskach 1 lutego.

Tabloid pisze:

Jej bliscy podejrzewają, że szykuje niespodziankę.

Nawiązuje do fotografii, jaką Jen opublikowała po SAG, na której pozuje z tyłu samochodu i podobno jej sukienka dziwnie marszczy się na brzuchu.

Jennifer Aniston jest w bliźniaczej ciąży?

Jennifer Aniston jest w bliźniaczej ciąży?

Podobno Aniston zamroziła jajka na początku 2000 roku, czując, że w przyszłości będzie mogła ich użyć. Wtajemniczony mówi:

Ma sens, aby mieć bliźnięta a nie jedno dziecko. Dwoje dzieci z Bradem było marzeniem Jennifer w latach 90., kiedy byli razem, i mówi się, że wreszcie spełniło się jej życzenie.

Anonimowe źródło kontynuuje:

Gdyby zrobili IVF, to nie ma wątpliwości, że Jen w pełni wykorzystałaby technologię i wybrała dwie dziewczyny. Brad chciał jednego chłopca, ale tym razem nie jest w stanie się targować. Nigdy przez tysiąc lat Jen nie myślała, że ​​będzie miała drugą szansę na czyste szczęście, a teraz je ma. Wszystkie oczy będą skierowane na nią przez resztę sezonu z nagrodami, aby sprawdzić, czy świętuje z szampanem. To kobieta, która uwielbia koktajle – więc jeśli nie bierze udziału w degustacji, powiedziałabym, że zdecydowanie jest w ciąży z dzieckiem lub dziećmi Brada – kończy informator.

Z niecierpliwością czekamy na lutową bombę. Ciekawe, co na takie doniesienia powiedzą sami zainteresowani? O ile w ogóle coś powiedzą…


Okładki z Jennifer Aniston, Bradem Pittem i Angeliną Jolie

Okładki z Jennifer Aniston, Bradem Pittem i Angeliną Jolie

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×