Jennifer Aniston uratowała Shiloh. Imponujące, co dla niej zrobiła. Nawet Angelinie Jolie się to nie udało

Jennifer Aniston uratowała Shiloh

Jennifer Aniston uratowała Shiloh

Shiloh, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta nie ukrywa, jak wiele zawdzięcza byłej żonie swojego ojca, Jennifer Aniston. Co takiego zrobiła dla nastolatki gwiazda Przyjaciół?

Shiloh Jolie-Pitt wzbudza ostatnio największe zainteresowanie z wszystkich dzieci Angeliny i Brada. Dziewczyna, która od dziecka preferowała chłopięce ubrania i nawet chciała, żeby rodzice zwracali się do niej jak do syna, całkowicie zmieniła styl. Jej metamorfoza jest naprawdę spektakularna.

Przypomnijmy, że najstarsza biologiczna córka Jolie i Pitta już w bardzo młodym wieku przełamała schematy i przeciwstawiła się oczekiwaniom otoczenia, kim powinna być. W wywiadzie dla Oprah Winfrey z 2008 roku Brad po raz pierwszy opowiedział o jej wychowaniu, mówiąc:

Chce żeby ją nazywać John. John lub Peter. To sprawa Piotrusia Pana. Kiedy więc zapytam uzywam właściwego imienia: „John, chciałbyś trochę soku pomarańczowego?” A wtedy ona odpowiada.

Angelina Jolie z kolei powiedziała Vanity Fair w wywiadzie z 2010 roku, że jej córka bada swoją płeć, odkąd skończyła trzy lata.

Ona chce być chłopcem – powiedziała – Więc musieliśmy ściąć jej włosy. Lubi nosić ubrania chłopięce. Myśli, że jest jednym z jej braci.

O poszukiwaniu tożsamości Shiloh jest głośno już od wielu lat. Pojawiły się nawet informacje, że nastolatka jest w trakcie zmiany płci. Tymczasem wydaje się, że wszystko się zmieniło. Obecnie dziewczyna towarzyszy znanej mamie w trasie promująca jej najnowszy film, Eternals i zachwyca wyglądem.

Tabloidy podają, że nie ukrywa, jak wiele zawdzięcza Jennifer Aniston. Co piszą?

W jaki sposób Jennifer Aniston uratowała Shiloh?

Odkąd Brad i Angelina przestali być razem, nie ustają plotki o tym, że Aniston i Pitt dali sobie drugą szansę. Ich powrót do siebie jest ulubionym tematem bulwarówek. Donoszą one między innymi, że Shiloh ma bardzo dobre stosunki z byłą żoną ojca i nawet traktują ja jak macochę. Pisano nawet o tym, że pomagała wybrać pierścionek zaręczynowy dla Jen.

Tymczasem po wielkiej metamorfozie nastolatki, wrócił temat jej relacji z Aniston. New Idea podaje, że słynna aktorka uratowała Shiloh. W jaki sposób? Otóż ma jej udzielać rad, jak się odnaleźć na czerwonych dywanach, jak wybierać stylizacje i jak zachowywać się w miejscach publicznych. Te wskazówki są dla córki Brada bezcenne.

Zdaje się, że jeśli te rewelacje przeczyta Angelina, to nieźle się zezłości. Nie tylko dlatego, że po raz kolejny czyta o powrocie byłego męża do Aniston, ale tez dlatego, że okazuje się, ze ta ma lepsze stosunki z jej własną córką…


Angelina Jolie z dziećmi na brytyjskiej premierze Eternals

Angelina Jolie z dziećmi na brytyjskiej premierze Eternals

Angelina Jolie z dziećmi na brytyjskiej premierze Eternals

Angelina Jolie z dziećmi na brytyjskiej premierze Eternals

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×