Co Jennifer Aniston ma na tapecie telefonu? Gwiazda ustawiła zdjęcie swojej wielkiej miłości

Jennifer Aniston: tapeta w telefonie

Jennifer Aniston: tapeta w telefonie

Jennifer Aniston obchodziła we wtorek swoje 51 urodziny, z tej okazji gwiazda została zasypana wiadomościami z życzeniami od swoich znanych przyjaciół. Aktorka podziękowała za nie, publikując screen swojego wygaszacza ekranu i ukazując zarazem wzruszające zdjęcie.

Parę dni temu gwiazda Przyjaciół wyprawiła huczną imprezę z okazji swoich 51. urodzin, na przyjęciu nie zabrakło najbliższych przyjaciół aktorki i znanych nazwisk. Jennifer Aniston dostała również wiele życzeń drogą elektroniczną. Nawet jej były mąż Justin Theroux opublikował na swoim story zdjęcie Jennifer wraz z osobistymi życzeniami.

Aktorka postanowiła podziękować wszystkim za pamięć, ukazując przy tym coś bardzo osobistego.

Co Jennifer Aniston ma na tapecie w telefonie?

Aniston za pomocą Instagrama podziękowała wszystkim za życzenia urodzinowe, zamieszczając zdjęcie wygaszacza ekranu swojego telefonu. Na zdjęcium, na którym widać godzinę 11:11 napisała:

Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe dzisiaj, 11:11 2/11.

Co więcej, gwiazda pokazała słodkie zdjęcie, które wybrała jako tło w swoim iPhonie, jest na nim jej nieżyjący pies Dolly, którym przez lata zajmowała się wraz ze swoim byłym mężem Justinem Theroux. Para w chwili rozstania w 2017 roku miała pod opieką cztery psy. W 2019 r. oboje pojawili się na emocjonalnej ceremonii, gdy Dolly tragicznie zmarła.

Jennifer Aniston pokazała swojego nieżyjącego psa, Dolly

Jennifer Aniston pokazała swojego nieżyjącego psa, Dolly

Z okazji urodzin Aniston jej koledzy i koleżanki z planu serialu Przyjaciele opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia ze specjalną dedykacją dla aktorki. Courteney Cox wstawiła selfie, na którym aktorka pozuje z Jennifer, mając na sobie blond perukę i okulary. Pod zdjęciem napisała:

Nie ważne jak bardzo będziesz się starać… jest tylko jedna Jennifer Aniston. Wszystkiego najlepszego moja droga przyjaciółko, kocham cię.

Matthew Perry, który niedawno założył konto na Instagramie, również opublikował słodkie zdjęcie z Aniston, dodając:

Wszystkiego najlepszego Jenny.

Lisa Kudrow, która zagrała Phoebe Buffay w legendarnym serialu, dołączyła do życzeń, również udostępniając zdjęcie Aniston. Napisała:

Zawsze piękna i robi się coraz piękniejsza. Wszystkiego najlepszego @jenniferaniston. Kocham cię. Poza tym po prostu nie wiem, jak opublikować zdjęcie prawidłowo.

Jennifer miała niesamowicie pracowity początek roku i wiele powodów do świętowania! Aktorka regularnie pojawiała się na czerwonym dywanie podczas sezonu nagród filmowych i zgarnęła statuetkę dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym na SAG Awards za rolę w The Morning Show.


Jennifer Aniston pokazała swojego nieżyjącego psa, Dolly

Jennifer Aniston pokazała swojego nieżyjącego psa, Dolly

Jennifer Aniston i Clyde

Jennifer Aniston i Clyde

Jennifer Aniston i jej pies

Jennifer Aniston i jej pies

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×