Szukaj

Wydało się! Śliczna Jennifer Aniston stosuje środek za 50 złotych! To dzięki niemu wygląda jak bogini!

Jennifer Aniston partner

Jennifer Aniston partner

Jennifer Aniston wyjawiła sekret swojej urody

Choć ma już 49 lat i niedługo wkroczy w ten etap życia, który przeraża wiele dzisiejszych kobiet, Jennifer Aniston wciąż wygląda jak gorąca 30-tka. Czas zupełnie ją omija, a świeżość i dziewczęcy urok to jej niezaprzeczalne atuty. Od czasów swojej kultowej roli w serialu Przyjaciele nie postarzała się nawet o dzień i właśnie wyjawiła co robi by utrzymać przy sobie młodość najdłużej tak tylko się da.

W rozmowie z Wella and Good, dotyczącej jej codziennego, porannego rytuału pielęgnacyjnego, aktorka wyjawiła, że uwielbia prostotę. Twarz myje zwykłym mydłem i zimną wodą, a później używa kremu na dzień z mocnym filtrem przeciwsłonecznym. Sekretem nie jest jednak to, co nakłada na twarz, a to, co pije do śniadania jako dodatek do smoothie:

Jest taki kolagenowe białko, który uwielbiam. Naprawdę widzę po nim różnicę. Moje paznokcie są silniejsze i mam taki… Jak to określić? Zdrowy blask? To coś, co działa od środka i wykazuje efekty na zewnątrz – wyjaśniła

Chodzi jej oczywiście o Vital Proteins, a najlepszą częścią tego sekretu jest fakt, że cudowna substancja kosztuje naprawdę niewiele w porównaniu z wieloma popularnymi kremami, maskami czy olejami lub kwasami. Nie wymaga też dodatkowej ilości czasu – można go wsypać do koktajlu, spakować do torebki i w drogę! Aniston wynalazła lek na starość kosztujący zaledwie 50 złotych i trzeba przyznać, że w jej przypadku rzeczywiście się sprawdza.

Będziecie testować?

Młodziutka Selena Gomez rozkochała w sobie 46-letniego amanta Hollywood! To dla niej rozwodzi się ze swoją piękną żoną?

Rozbawiona Jennifer Aniston na jednej imprezie z Justinem Therouxem! Czyżby się pogodzili?

Jennifer Aniston ma poważną konkurencję! To z tą ślicznotką Brad Pitt spędza teraz wolny czas!


Jennifer Aniston – jakich kosmetyków używa?

Jennifer Aniston – jakich kosmetyków używa?

Jennifer Aniston – jaką dietę stosuje?

Jennifer Aniston – jaką dietę stosuje?

Jennifer Aniston – jak dba o urodę?

Jennifer Aniston – jak dba o urodę?

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    a jak ma wygladac jedyna rzecza w zyciu jaka robi jest skupianie sie na sobie!

  • Edzia pisze:

    Ona tak wyglada bo taka ma genetyke i jesli nawet korzysta z chirurga plastyka to na jej typie nie bedzie tego widac zreszta czy ona sie spracowala wychiwala 5 dzieci…?wiec o czym mowa

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×