Szukaj

Jennifer Aniston wysłała krótkiego SMS-a do Angeliny Jolie. Odpowiedź rywalki była natychmiastowa

Angelina Jolie i Jennifer Aniston

Angelina Jolie i Jennifer Aniston

Angelina Jolie i Jennifer Aniston idą w otwarty konflikt. Byłe żony Brada Pitta podobno już od dziesięcioleci walczą na łamach tabloidów. Co donosi prasa?

Między Jennifer Aniston i Angelina Jolie zgody nie będzie. Ta druga już na zawsze będzie miała łatkę złodziejki mężów, a gwiazda Przyjaciół – biednej i pokrzywdzonej przez Brada Pitta i jego drugą żonę. Tych troje od dawna jest ulubionym tematem tabloidów. Czego już o nich nie napisano!

Przypomnijmy. Pierwszą żoną gwiazdora była Jennifer Aniston. Wydawało się, że łączy ich miłość do grobowej deski – młodzi i piękni, ulubieńcy Ameryki. Wszystko układało się świetnie, aż do momentu, w którym na drodze Pitta stanęła niesamowita Angelina Jolie.

Zagrali razem w romansie akcji Mr. & Mrs. Smith. Ten film z 2004 r. – o walce męża i żony o utrzymanie małżeństwa, dopóki nie zdadzą sobie sprawy, że oboje potajemnie pracują jako zabójcy – przeszedł już do historii Hollywood. Między innymi ze względu na romans głównej pary aktorów, którego początkowo Brad się wypierał, wmawiając ówczesnej żonie, że to nie jest powód jego odejścia, czego ta się uporczywie trzymała, nie dając wiary doniesieniom kolorowej prasy.

Pitt i Jolie pobrali się, ale ich 12-letni związek zakończył się w 2016 roku głośnym i długim rozwodem. Od czasu, kiedy Brad zostawił Jennifer, konflikt między paniami jest pożywką bulwarówek. Co dziwne, nasiliło się to właśnie po rozstaniu Jolie z aktorem.

Jennifer Aniston zaprosiła Angelinę Jolie na spotkanie

Do tej pory prasa donosiła raczej o drobnych złośliwościach między byłymi żonami Pitta, a teraz wychodzą grubsze sprawy.

New Idea donosi o Aniston, która przed swoimi urodzinami podjęła się nie lada wyzwania, bo rozmów pokojowych, którymi chciała ostudzić napięcie w czasie rozwodu Pitta i Jolie. Wahała się, zanim zadzwoniła do Angeliny, ponieważ Jolie zniszczyła jej małżeństwo, ale zrobiła to dla Pitta i była podobno zaskoczona, że jej rywalka w ogóle się na to zgodziła.

Nie wiem, co skłoniło Brada i Jen do przekonania, że ​​spotkanie będzie dobrym pomysłem. Jolie zaatakowała najsłabsze punkty Aniston, doprowadzając ja do łez – mówi informator.

Tabloid twierdzi, że Jennifer przed rozmową sam na sam, wysłała do Angeliny krótkiego SMS-a ze swojego drugiego numeru telefonu.

Jej główny numer jest na liście zablokowanych w telefonie Angeliny. Nie miała wyjścia, musiała jej wysłać wiadomość ze swojego bardzo prywatnego numeru, który mają tylko jej najbliżsi. SMS był dosadny, brzmiał jak wyzwanie „teraz albo nigdy”. (…) Angelina od razu odpowiedziała, że jest gotowa na rozmowę. – kwituje informator.

New Idea nie ujawnia finału spotkania gwiazd. Nie wiadomo zatem, jak zakończyła się cała historia. Za to kolejny raz tabloid sugeruje, że ​​Aniston jest aniołem, podczas gdy Jolie raczej nie wypada zbyt dobrze.

Wątek gwiazd powtarza się od mniej więcej 15 lat. Do tego dochodzą wiadomości o rzekomym powrocie Brada do Jennifer, co ma rzekomo doprowadzać Jolie do furii. Więcej, okazuje się, że po latach, zaczyna zwierzać się tabloidom, jak wyglądały początki jej romansu z Pittem, co z kolei budzi szewską pasję w gwieździe Przyjaciół.

I tak wkoło można mnożyć konflikty między Aniston i Jolie roztrząsane przez tabloidy. Czy jest w tym jakaś nowość? Wam pozostawiamy ocenę.


Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×