Szukaj

Rozebrana Jennifer Aniston zbiera pieniądze na szczytny cel. Jej gorące zdjęcie zrobiło furorę

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Fotograf Mark Seliger wystawił na sprzedaż 25 swoich zdjęć. Jedno z nich przedstawia Jennifer Aniston bez ubrań. Cel jest wyjątkowo szczytny.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele gwiazd zaangażowało się w akcje charytatywne. Jedni grają koncerty, inni czytają wiersze albo powieści, a kolejni wystawiają na sprzedaż wyjątkowe zdjęcia. Do tych ostatnich dołączył znany fotograf gwiazd Mark Seliger.

Jennifer Aniston odsłoniła ciało w szczytnym celu

Autor zdjęć udostępnił fotografie m.in. Keitha Richardsa, Brada Pitta, Baracka Obamy, Leonardo DiCaprio, Oprah Winfrey czy Jennifer Aniston. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, ze Jennifer jest na zdjęciu w „stroju Ewy”, czyli bez niczego.

Mój drogi przyjaciel Mark Seliger we współpracy z RAD i Christie’s przeznaczył na aukcję 25 swoich portretów  – włączając w to moje zdjęcie. A wszystko w celu uzyskania pomocy dla chorych na COVID-19 … 100% przychodów ze sprzedaży tego portretu trafi do @NAFClinics, organizacji, która zapewnia bezpłatne testy i opiekę chorym na koronawirusa w całym kraju. (…)  Dziękuję Markowi za umożliwienie mi bycia częścią tej akcji – napisała pod zdjęciem Jennifer.

Zdjęcie Jennifer Aniston, to jej słynny portret z 1995 roku, na którym jest rozebrana. Jednak poza, którą aktorka przyjęła, zasłania wszystkie intymne miejsca. Post gwiazdy cieszy się ogromną popularnością. Polubiło go już ponad 1,2 mln ludzi.

Prawda jest piękna, w środku i na zewnątrz – skomentowała zdjęcie znana aktorka, Robin Wright.

Dochód ze sprzedaży w całości zostanie przeznaczony dla organizacji NAFClinics, która zajmuje się dostarczaniem darmowych testów na obecność koronawirusa.

Kariera Jennifer Aniston w skrócie

Jennifer Aniston to wciąż jedna z najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood. Nic więc dziwnego, że mieszka w jednej z najokazalszych willi w Los Angeles, a jej posty cieszą się niezwykłą popularnością. Aktorka największą sławę zyskała dzięki serialowi Przyjaciele. To historia o nowojorskich miłosnych perypetiach szóstki znajomych, którą emitowano w stacji NBC od 1994 do 2004 roku. W ciągu 10 sezonów powstało 236 odcinków, plus trzy specjalne. Od dłuższego czasu krążą plotki, że serial Przyjaciele wróci na antenę. Po 16 latach miał zostać wyemitowany odcinek specjalny, a wszyscy dotychczasowi aktorzy spotkać się znów na planie. Ta wiadomość spotkała się z wielkim entuzjazmem wśród widzów. Jednak z najnowszych doniesień wynika, że Jennifer Aniston wycofała się z projektu.


Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×