Jennifer Aniston przybrała na wadze? Najnowsze zdjęcia gwiazdy zaniepokoiły cały show-biznes

Jennifer Aniston fryzura

Jennifer Aniston fryzura

Czy Jennifer Aniston przytyła?

Jennifer Aniston przybrała na wadze? A może po prostu włożyła nietrafioną kreację? Najnowsze zdjęcia gwiazdy zaniepokoiły media na całym świecie. Plotkuje się, że Jennifer przeżywa związek Brada Pitta i Charlize Theron.

Jennifer Aniston nieprzerwanie od 15 lat jest jedną z najgorętszych gwiazd w Hollywood. Sławę zdobyła jako Rachel Green w serialu Przyjaciele, na którego po prawie dwóch dekadach została wykupiona licencja przez platformę Netflix.

Aktorka od 2004 roku na brak czasu nie może narzekać. Co chwilę otrzymuje nowe propozycje zawodowe, udziela licznych wywiadów, a ostatnio pojawiła się centrum Los Angeles, na planie show Top Of The Morning. Paparazzi przyłapali Jen, jak przechadza się do studia w długiej czerwonej sukni i puchowej czarnej kurtce. Abstrahując od tego, że te dwie rzeczy za bardzo do siebie nie pasowały, warto skupić się na głównej kreacji gwiazdy. Balowa suknia choć ładna, bardzo pogrubiła smukłą aktorkę. Ponadto patrząc na zdjęcia opublikowane przez amerykański portal Just Jared, można odnieść wrażenie, że biust Jennifer czuł się bardzo niekomfortowo i nie prezentował się tak korzystnie, jak podczas jej innych wystąpień.

Wiele osób skupiło jednak swój wzrok na minie aktorki. Aniston nie wyglądała na zbyt zadowoloną, a złośliwi twierdzą, że to wszystko przez jej byłego partnera Brada Pitta, którego podobno zaprosiła na swoje 50 urodziny przypadające na 11 lutego. Ostatnio, pojawiły się plotki jakby aktor spotykał się z Charlize Theron. To kolejna hollywoodzka sława, z którą obcuje amerykański amant, a jak wiemy, konkurencja i zazdrość w świecie show-biznesu była, jest i będzie.

Myślicie, że Jennifer nadal czuje coś do Brada? A może po prostu była zaskoczona obecną paparazzi przed studiem telewizyjnego show?

Pikantny sekret Brada Pitta ujawniony! Nowy romans wyszedł na jaw. Uwiódł największą rywalkę Angeliny Jolie

Brad Pitt na imprezie urodzinowej u Jennifer Aniston! Sensacyjne doniesienia tabloidu!

Rozwód Jennifer Aniston i Justina Theroux to USTAWKA?! Tabloid przyłapał parę na tajnym spotkaniu. Dawno ich takich nie widziano


Stylizacja Charlize Theron na Oscarach 2016 (fot East News) suknia: Christian Dior

Stylizacja Charlize Theron na Oscarach 2016 (fot East News) suknia: Christian Dior

Jennifer Aniston jest w ciąży z Bradem Pittem

Jennifer Aniston jest w ciąży z Bradem Pittem

Jennifer Aniston i Brad Pitt na randce w Paryżu

Jennifer Aniston i Brad Pitt na randce w Paryżu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×