Jennifer Aniston pokazała się tuż po przebudzeniu. Burza loków na głowie zaskoczyła fanów. Na co dzień nosi zupełnie inną fryzurę

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston pokazała się fanom w naturalnym wydaniu. Zdradziła, jaką ma fryzurę tuż po przebudzeniu, a fani nie kryją zachwytu. W lokach jej do twarzy. 

Jennifer Aniston to amerykańska gwiazda i producentka filmowa. Największą popularność przyniosła jej rola Rachel w uwielbianym na całym świecie sitcomie Przyjaciele. Odkąd produkcja odniosła sukces, nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Widzowie mogą kojarzyć ją także z takich formatów jak: Żona na niby czy Bruce Wszechmogący. Na swoim koncie ma wiele nominacji oraz nagród. Do najbardziej prestiżowych można zaliczyć m.in. Złoty Glob oraz Emmy.

Szybko udało się zdobyć sympatię fanów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale też w wielu innych zakątkach świata. Jen zdobyła status międzynarodowej gwiazdy, o którą nieustannie walczą producenci kolejnych filmów. Jennifer chętnie udzielała wywiadów, ale długo stroniła od social mediów. Dopiero niedawno zaczęła regularnie prowadzić swoje konto na Instagramie, gdzie natychmiast zgromadziła miliony fanów.

Jennifer Aniston pokazała swoją naturalną fryzurę

Jennifer regularnie publikuje w social mediach i pokazuje tam nie tylko kulisy swojej pracy, ale też życia codziennego. Gwiazda zawsze była znana z ciekawych fryzur, a cięcia „na Aniston” były hitem w salonach fryzjerskich. W każdym sezonie serialu Przyjaciele zachwycała nowymi odsłonami. Po latach postanowiła pokazać się internautom w bardzo naturalnym wydaniu.

Aktorka dodała nagranie, na którym możemy zobaczyć ją w szlafroku prosto po wstaniu z łóżka. Uwagę zwraca przede wszystkim nie brak makijażu, ale jej fryzura. W takim wydaniu chyba nie widzieliśmy jej od lat. Okazało się, że jej włosy naturalnie się kręcą, a ona postanowiła jeszcze bardziej zdefiniować loki za pomocą specjalnego olejku.

Pod nagraniem z udziałem gwiazdy natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów.

  • Jennifer jakie masz piękne loki!
  • Nie wiedziałam, że tak bardzo kręcą ci się włosy.
  • Super ci w tych lokach.
  • Zawsze marzyłam o takich włosach.
  • Już nigdy nie używaj prostownicy. Wyglądasz super.
  • Z wiekiem coraz piękniejsza.

Jak wam się podoba Jennifer w takiej fryzurze?


Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston | fot. ONS

Jennifer Aniston | fot. ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×