Jennifer Aniston pokazała drastyczne zdjęcie ze szpitala. Gwiazda apeluje do internautów

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston, amerykańska aktorka i producentka filmowa, zaskoczyła wszystkich dramatycznym zdjęciem ze szpitala. To co zobaczyliśmy jest przerażające.

Jennifer Aniston zadebiutowała rolą w filmie Karzeł, ale prawdziwą popularność przyniosła jej rola Rachel Green w serialu Przyjaciele. Nie bez znaczenia dla jej rozpoznawalności był wieloletni związek z Bradem Pittem. Przez wiele lat byli uznawani za idealne małżeństwo w Hollywood. Jednak 5 lat po ślubie ogłosili separację.  W rozmowie z Oprah Winfrey gwiazda zasugerowała, że ludzie mieli obsesję na punkcie perfekcyjnego popularnego małżeństwa, a oni tego nie unieśli.

Racja to jest wykreowane przez media. Wszystko, co ludzie widzieli, to czerwony dywan zamiast nas żyjących normalnym życiem. To nie jest prawdziwe. To po prostu nie jest prawdziwe. Jesteśmy istotami ludzkimi i nie ma znaczenia, że jesteśmy narażeni na świat jako osoby publiczne. Nasze życie osobiste, nasze uczucia, nasze serce, nasz sukces, nasz ból, nasze wszystko jest takie samo jak życie innych.

Jennifer w 2015 roku poślubiła aktora Justina Therouxa, ale trzy lata później znów ogłosiła separację.

Dramatyczny apel Jennifer Aniston

Dziś jednak bardziej niż życie uczuciowe martwi ją stan świata w związku z koronawirusem. Aktorkę przygnębia fakt, że ludzie zaczęli odpuszczać, przestają nosić maseczki i zachowywać dystans, a wirus wciąż krąży. Na dowód Aniston na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie umierającego przyjaciela, który właśnie walczy z Covid-19. Jennifer czuwa przy nim z przyjaciółką Courteney Cox. Do fotografii dołączyła dramatyczny apel:

To jest nasz przyjaciel Kevin. Idealnie zdrowy, bez żadnych dodatkowych problemów zdrowotnych. To jest Covid. To jest prawdziwe. – napisała aktorka.

Pod zdjęciem człowieka podłączonego do respiratora gwiazda dodała także informację, że nie możemy być tak naiwni, myśląc, że uda nam się koronawirusa przechytrzyć. Jeśli chcemy, żeby to, co się dzieje skończyło się raz na zawsze, sami musimy o to zadbać. Do swojego apelu aktorka dołączyła hasztag: #wearadamnmask (Noś maseczkę).

Pomyśl tylko o tych, którzy już przeszli przez tego strasznego wirusa. Zrób to dla swojej rodziny. A przede wszystkim siebie. Covid wpływa na wszystkie grupy wiekowe. – zakończyła swój apel gwiazda!

W poprzednim wpisie aktorka dobitnie wyjaśniła, dlaczego powinniśmy nosić maseczki:

Rozumiem, że maski są niewygodne i niewygodne. Ale czy nie uważasz, że gorsze jest to, że zamykają się firmy … ludzie tracą miejsca pracy … pracownicy służby zdrowia są całkowicie wyczerpani. I tak już wiele istnień zostało pochłoniętych przez tego wirusa. A wszystko przez to, że my nie nie staramy się wystarczajaco… – napisała pod zdjęciem w maseczce.  

My wspieramy apel gwiazdy!


Jennifer Aniston i Courtney Cox

Jennifer Aniston i Courtney Cox

Kevin - przyjaciel Jennifer Aniston

Kevin - przyjaciel Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×