Jennifer Aniston po 17 latach po raz pierwszy komentuje rozwód z Bradem Pittem. Długo czekała, żeby to z siebie wyrzucić

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jennifer Aniston po raz pierwszy publicznie zażartowała ze swojego rozwodu z Bradem Pittem. Co powiedziała w programie Elle DeGeneres?

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli małżeństwem przez kilka lat i tworzyli związek uwielbiany przez Amerykanów. Gdy aktor poznał Angelinę Jolie, rozwiedli się, a ich fani nie potrafili przejść nad tym do porządku dziennego. Rozstanie ogłosili w styczniu 2005 roku, czym wzbudzili ogromną sensację. Dwa miesiące później aktorka złożyła wniosek o rozwód, który został sfinalizowany w październiku.

Romans Brada z Angeliną Jolie, trafił na pierwsze strony gazet, gdy w kwietniu 2005 roku para została sfotografowana na wakacjach na afrykańskiej plaży. W końcu się ujawnili, a w styczniu 2006 roku ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Shiloh urodziła się w maju tego roku. Para ma także bliźnięta Knoxa i Vivienne, które przyszły na świat w lipcu 2009 roku.  Wychowywali także troje adoptowanych dzieci, Maddoxa, Zaharę i Paxa. Angelina i Brad pobrali się podczas ceremonii we francuskim zamku w sierpniu 2014 r., ale rozstali się we wrześniu 2016 r.

Jennifer Aniston wyszła ponownie za mąż w sierpniu 2015 roku, wiążąc się z Justinem Theroux, z którym zaczęła spotykać się w 2011 roku. W lutym 2018 roku ogłosili separację, a później rozwiedli się.

Ani Brad, ani Jennifer nie komentowali rozstania. Po latach Aniston zrobiła wyjątek i zażartowała z rozwodu.

Jennifer Aniston po raz pierwszy skomentowała swój rozwód z Bradem Pittem

W czwartek 26 maja Jennifer Aniston pojawiła się jako gość w finale ostatniego sezonu talk-show Ellen DeGeneres, gdzie po raz pierwszy publicznie zażartowała na temat swojego rozstania z byłym mężem Bradem Pittem.

Gdzie się podziały te 19 lat? – zapytała aktorka, nawiązując do lat trwania programu Ellen, bo była jednym z pierwszych jej gości w 2003 roku, kiedy ruszyło talk-show.

Ellen zapytała wówczas Jennifer, jak poradziła sobie z zakończeniem jej ukochanego sitcomu NBC Przyjaciele, którego finał wyemitowano 6 maja 2004 roku, sześć miesięcy po pierwszym występie aktorki w programie DeGeneres.

Cóż, dostałam rozwód i poszłam na terapię – odpowiedziała, a publiczność obdarzyła ją ogromnym aplauzem.

Gwiazda Morning Show dodała:

Och, a potem zrobiłam film zatytułowany Zerwanie. W pewnym sensie pochyliłam się nad końcem [ Przyjaciół ]. Pomyślałam: „Uczyńmy ten rozdział zupełnie nowym rozdziałem. Po prostu zakończmy wszystko i zacznijmy od nowa” – odniosła się do dramatycznych zmian w jej życiu osobistym i zawodowym, które nastąpiły po zakończeniu megahitu NBC.

Ellen zapytała, jak to wszystko zadziałało, a Aniston entuzjastycznie odpowiedziała jej:

Poszło świetnie!

To pierwszy raz, kiedy Jennifer Aniston publicznie nawiązała do głośnego rozstania z Bradem Pittem.


Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Elwira, „rare statement” w angielskim oznacza „rzadkie oświadczenie”, a nie „po raz pierwszy skomentowała”. Jak nie sfałszowane zdjęcia to kłamstwo w tytule.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia dzieci mieliby fajne a tak skorzystał dzieciorób i pusz.. kto inny sąsiadka albo zasłaniaj zaluzje albo kąp się później bo ja nie będe jadl kolacji o 24 ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Boże, 20 lat po rozwodzie, facet ma szóstkę dzieci, a ta ciągle o nim gada.

  • Gośćwrrrrrt pisze:

   Umiesz czytac?

  • Gość pisze:

   No ty chyba nie, bo oprócz rizwodu” z serialem nawiązuje do rozstania z Pitem, jak prawie w każdym wywiadzie.

 • Gość pisze:

  To nieprawda, że po raz pierwszy skomentowała rozwód! Już w 2005 roku udzieliła obszernego wywiadu dla dziennikarki z Vanity Fair na ten temat.

 • Gość pisze:

  A gdzie tu nawiązanie do rozwodu??

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×