Szukaj

Jennifer Aniston pozuje topless na plaży. Rozgrzała internet do czerwoności i zwróciła uwagę na ważny problem

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston w czwartek podzieliła się z internautami odważnym zdjęciem na Instagramie. Aktorka pozuje na plaży, ma na sobie jedynie spódnicę. Wygląda oszałamiająco!

Jennifer Aniston jest jedną z ulubienic zagranicznych tabloidów. Kolorowa prasa regularnie serwuje nowe ciekawostki na temat jej życia prywatnego. Najczęściej dotyczą one rzekomych romansów, którym ma się oddawać aktorka. Gwiazda jest regularnie łączona z byłym mężem, Bradem Pittem.

Jennifer z reguły nie komentuje plotek na swój temat. W ostatnim czasie jedynie raz przerwała milczenie. Gdy brukowce obiegła informacja o tym, że Aniston adoptuje dziecko, postanowiła zabrać głos. Agent gwiazdy na łamach TMZ zapewnił, że każda historia o adopcji dziecka „jest fałszywa i nigdy nie miała miejsca”. Tym samym nie ma już najmniejszych wątpliwości, że powielane od lat plotki o rzekomej córce mijają się z prawdą.

Jennifer Aniston topless na plaży. Jak wygląda?

Jennifer Aniston przez długi czas wzbraniała się przed tym, by założyć konto na Instagramie. W wywiadzie dla Elle tłumaczyła, że kieruje nią ważny powód – chciała chronić swoją prywatność:

Brzmię jak zdarta płyta, ale trudno jest po prostu wejść tam i nikogo nie osądzać. Jedyne, co mam to utrzymanie tego małego kręgu świętości, który jest tylko mój. Jeśli siedzę i publikuje coś o moich psach albo wrzucam rano zdjęcie kubka kawy to wówczas rozdaje coś co jest tylko moje – powiedziała w wywiadzie dla Elle.

W październiku 2019 roku gwiazda zmieniła zdanie i założyła konto. Pierwsze zdjęcie, które opublikowała, w mig podbiło serca fanów. Od tego momentu co jakiś czas udostępnia nowe wpisy. Niektóre z nich są bardzo odważne. Tak jak ten, którym podzieliła się w czwartek. W ten sposób uczciła Dzień Ziemi 2021.

Jennifer Aniston opublikowała czarno-białą fotografię zrobioną na plaży. Pozuje tyłem do aparatu i ma na sobie jedynie jedwabną spódnicę. Przed nią rozciągają się przepiękne widoki. Jej włosy rozwiewa wiatr. Gwiazda zdecydowała się na krótki podpis, w którym zwróciła uwagę na ważny problem, prosi, by chronić naszą planetę:

Szczęśliwego Dnia Ziemi. Dzisiaj powinniśmy pamiętać, że ta piękna planeta jest jedyną, jaką mamy… Zróbmy wszystko, by ją chronić.

Jennifer Aniston topless na plaży

Jennifer Aniston topless na plaży

Trzeba przyznać, że Aniston wygląda oszałamiająco i wie, jak przyciągnąć uwagę odbiorców, kiedy chce przekazać ważne treści.


Jennifer Aniston topless na plaży

Jennifer Aniston topless na plaży

Jennifer Aniston w nowej fryzurze

Jennifer Aniston w nowej fryzurze

Jennifer Aniston - nowa fryzura

Jennifer Aniston - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×