Szukaj

Jennifer Aniston aż na pięciu okładkach „InStyle”! Co jedna to piękniejsza. W środku przejmujący wywiad

Jennifer Aniston gwiazdą najnowszego numeru magazynu InStyle. Gwiazda nie tylko udzieliła poruszającego wywiadu, ale także pojawiła się aż na pięciu okładkach. Jak wygląda?
Jennifer Aniston okładki InStyle

Jennifer Aniston okładki InStyle

Jennifer Aniston pomimo upływu lat, nadal jest jedną z popularniejszych i piękniejszych aktorek na świecie. Chociaż gwiazda niedawno skończyła 50 lat, doskonałego wyglądu i szczupłej sylwetki mogą pozazdrościć jej znacznie młodsze koleżanki.

Zobacz: Dzieci Brada Pitta poznały Jennifer Aniston! Jak zareagowały na widok największej rywalki Angeliny Jolie?

Jennifer Aniston na okładkach InStyle

Aniston jest główną bohaterką najnowszego numeru magazynu InStyle. Gwiazda pojawia się aż na pięciu różnych okładkach, na których prezentuje się w różnych wydaniach – od eleganckiego po sportowe. To jednak dopiero początek. Aktorka udzieliła wywiadu, w którym podsumowała lata swojej młodości.

Gwiazda przyznała, że zanim dostała rolę w Przyjaciołach, przeszła długą drogę. Wcześniej zagrała w kilku nieudanych produkcjach. Były one tak słabo opłacalne, że w międzyczasie chwytała się dorywczych zajęć – była m.in. kelnerką i telemarketerką.

Byłam w tym okropna. Myślałam sobie: Dlaczego muszę dzwonić do ludzi w porze obiadowej? – przyznała gwiazda.

Zobacz: Nowy partner Jennifer Aniston udzielił wywiadu: „Może nie mam wyglądu Brada Pitta, ale…”. Długo się ukrywał przed światem

Aktorka opowiedziała także o tym, jak zmieniło się jej życie, w momencie, w którym skończyła 50. lat. Przyznała, że w dniu, kiedy świętowała urodziny, wcale nie czuła się inaczej niż kilka dni wcześniej.

Pięćdziesiątka to czas, w którym pomyślałam „Tak, ta liczba”. Nie wiem, dlaczego, ale nie czuje żadnej różnicy. 

Jen dodała, że obecnie jest niewiarygodnie silna psychicznie. Zauważyła, że to dziwne, kiedy ludzie przyznają, że wygląda dobrze jak na swój wiek. Jest jedna rzecz, której Aniston nigdy w sobie nie zaakceptuje.

Nie będę kłamać – nie chcę siwych włosów.

Właśnie dlatego regularnie chodzi do fryzjera, który cały czas dba o odpowiedni kolor jej włosów.

View this post on Instagram

Jennifer Aniston’s been stepping outside her comfort zone recently, both as a ‘60s bombshell ???? in our October beauty issue and on the set of her new Apple TV+ series @themorningshow — her most complex role to date. “We’re addressing the ugly truths of how men have treated women in our society, particularly in the workplace all these years,” she tells @kerrybombe. “We sold it in the summer, and then Harvey Weinstein happened in the fall…Reese and I were like, ‘The show is writing itself.’ It was as if the universe were begging for this patriarchal society to be exposed.” Full story at the link in bio. I Photographed by @michaelthompsonstudio; Styled by @juliavonboehm

A post shared by instylemagazine (@instylemagazine) on

Zobacz: Bradley Cooper i Jennifer Aniston mają romans? Jeszcze ciekawsza jest relacja Iriny Shayk z Justinem Theroux!

 

 


Jennifer Aniston na okładce InStyle

Jennifer Aniston na okładce InStyle

Jennifer Aniston na okładce InStyle

Jennifer Aniston na okładce InStyle

Jennifer Aniston pokazała się na okładce InStyle

Jennifer Aniston pokazała się na okładce InStyle

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×