Nikt o tym nie wiedział. Matka wbiła Jennifer Aniston nóż w plecy. Po jej śmierci gwiazda opowiedziała o piekle przez jakie przeszła

Jennifer Aniston matka konflikt

Jennifer Aniston matka konflikt

Dlaczego Jennifer Aniston była pokłócona z matką?

Jennifer Aniston wciela się obecnie w bardzo zasadniczą, wymagającą mamę w filmie Dumplin', ale nim dane nam będzie podziwiać ją w tej roli, aktorka po raz pierwszy opowiedziała o własnym dzieciństwie i bardzo wyboistej relacji z matką, Nancy Dow. Okazuje się, że jej rodzinne życie nie było usiane różami, a konflikt z matką nabierał czasem naprawdę ostrego przebiegu.

W najnowszym wywiadzie gwiazda była niesamowicie szczera – co nie zdarza się często, zwłaszcza, że Aniston bardzo pilnuje swojej prywatności. Tym razem otworzyła się i wyjaśniła co stanęło na drodze jej i jej matce, w „wygładzeniu” relacji, nim Dow zmarła 25 maja 2016 roku na udar mózgu:

Była modelką i we wszystkim co robiła chodziło o prezentowanie się, o to, jak wygląda i o to, jak ja wyglądam. Nie byłam dzieckiem, które nadawałoby się na modelkę, a na takie liczyła i to było coś, co zawsze bardzo we mnie uderzało – wyjawiła w rozmowie z Sunday Telegraph.

Konflikt między aktorką i jej matką trwał do 2016 roku, do czasu śmierci Nancy. Wspomnienia z dzieciństwa wróciły do Aniston ze zdwojoną siłą przez film, w którym gra – jej rola w Dumplin' to rola matki, która ma obsesję na punkcie piękna. Podobnie jak jej własna matka:

Była bardzo krytyczna. Była bardzo krytyczna wobec mnie. Była modelką, przepiękną, oszałamiającą. Ja nie byłam. Nigdy. I szczerze, nigdy nie myślałam o sobie w ten sposób. Jej trudno było to wybaczyć, była bardzo małostkowa, trzymała się kurczowo swoich żali – wyjaśniła Aniston.

Jennifer nie rozmawiała z matką od 1999 roku, w którym to Nancy opublikowała książkę na temat swojej relacji z „córką-porażką”. Dziwicie jej się?

Jennifer Aniston jak poparzona wybiegła w kapciach od swojej kosmetyczki! Nie wyglądała najlepiej

Za taką Jennifer Aniston tęskniliśmy! Znowu wygląda jak za swoich najlepszych czasów!

Justin Therux ujawnił wszystkie powody rozwodu z Jennifer Aniston! Jakie błędy popełnili?


Nancy Aniston – matka Jennifer Aniston

Nancy Aniston – matka Jennifer Aniston

Jennifer Aniston podkreśliła smukłą sylwetkę

Jennifer Aniston podkreśliła smukłą sylwetkę

Jennifer Aniston nerwowo zasłaniała twarz szalem

Jennifer Aniston nerwowo zasłaniała twarz szalem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×