Szukaj

Tabloid o problemach alkoholowych Jennifer Aniston. Od tej strony nie znaliśmy gwiazdy Hollywood

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston pokłóciła się z Bradem Pittem. Poszło o jej skłonność do nadużywania alkoholu. Zobaczcie, jakie nowe rewelacje przynoszą amerykańskie tabloidy.

Jennifer Aniston odkąd rozstała się z Justinem Theroux w 2017 roku, a Brad Pitt rozwiódł się z Angeliną Jolie, uparcie jest łączona z nim w parę. Plotki pogłębiły się podczas ubiegłorocznego sezonu nagród, gdy serdecznie przywitali się za kulisami na SAG Awards krótkim, przyjaznym uściskiem. Od tamtego momentu nie ma tygodnia bez publikacji na temat ich kwitnącej na nowo miłości.

Mało tego, podobno mieli plan, żeby się ujawnić, ale wszystko pokrzyżował problem alkoholowy aktorki. Zobaczcie, co donosi Star.

Jennifer Aniston ma problemy z alkoholem?

Już kilka lat temu amerykańskie media spekulowały, że aktorka ma duży problem z alkoholem. Według znajomych Jennifer Aniston, życie w blasku fleszy, brak spektakularnych sukcesów i rozstanie z Bradem Pittem bardzo osłabiły psychicznie aktorkę, która zbyt często szukała pocieszenia w trunkach.

Jej umiłowanie do wina przeszkadzało także drugiemu mężowi, Justinowi Theroux. Nawet planował, że ich ślub odbędzie się bez alkoholu.

Jennifer nie ma problemu z alkoholem i jej zamiłowaniem do wina, ale Justinowi nie podoba się, że bez mrugnięcia opróżnia całą butelkę – zdradzał informator RadarOnline – Chce, by zrezygnowała z alkoholu i nawet chce, by ich wesele było bezalkoholowe. Jen i jej przyjaciółki wyśmiały jednak tę sugestię. Każdy wie, że Jennifer uwielbia wino, a on chce, by całkiem przestała pić.

Ich relacja nie przerwała próby, a obecnie na tapecie jest rzekomy romans z Bradem Pittem. Już w zeszłym roku tabloidy twierdziły, że odnowiona relacja Jennifer Aniston i Brada Pitta jest zagrożona z powodu słabości do butelki.

W 2020 roku Globe poinformował, że Aniston i Pitt wdali się w zaciekłą kłótnię przed Oscarami. Planowali wtedy upublicznić swój związek. Aktor, który jest trzeźwy od 2016 roku, chciał pojawić się z byłą żoną u boku na uroczystej gali, ale tylko pod jednym warunkiem – Jennifer miała przestać pić ukochane wino.

To jej nie pasowało – ujawnił informator – Była bardziej niż szczęśliwa mogąc wspierać trzeźwość Brada, ale lubi spędzać wieczory na mieście, na imprezach i nie sądziła, że ​​Pitt ma prawo wrócić do jej życia i dyktować jej warunki.

Donosiciel zdradził także, że picie było dużą częścią codziennego życia gwiazdy Przyjaciół i ona nie chciała z niego rezygnować, co doprowadziło konfliktu w ich odnowionej relacji.

Byli tak blisko ujawnienia, że ich związek zakwitł na nowo, ale żądania Brada wbiły między nich prawdziwy klin. Jen była urażona, że ​​Brad czuł, że może postawić jej ultimatum. Tylko czas pokaże, czy któreś z nich ustąpi.

Cóż, pozostaje poczekać na kolejne doniesienia zza oceanu.


Justin Theroux i Jennifer Aniston – 2015

Justin Theroux i Jennifer Aniston – 2015

Jennifer Aniston i Justin Theroux – 2011

Jennifer Aniston i Justin Theroux – 2011

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Za bardzo dba o figurę żeby pić

 • Gość pisze:

  Kolejna totalna bzdura.
  Jak Jennifer mogła pokłócić się z Pittem jak oni od 16 lat nie są już przecież parą?
  Żaden informator jeszcze nigdy nic nie zdradził z jej życia prywatnego. Wszyscy bliscy są bardzo lojalni wobec Jennifer. Jedyni informatorzy roją się w fantazjach kłamliwych szmatławców.
  Cóż, pozostaje poczekać aż może kiedyś napiszecie prawdę.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×