Szukaj

Jennifer Aniston zdała relację ze swojego domu. W czasie kwarantanny nie narzeka na nudę

Jennifer Aniston jak wiele gwiazd pozostała w domu. W telefonicznej rozmowie z Ellen DeGeneres zdradziła, co robi z nagłym nadmiarem wolnego czasu. Nigdy nie zgadniecie.
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston świetnie zdaje sobie sprawę, że jej postawę obserwują miliony fanów na całym świecie, więc zachowała się bardzo odpowiedzialnie i w czasie pandemii koronawirusa pozostała w domu. Wiadomo, że jej willa w Hollywood jest bardzo przestronnna, wygodna i z pewnością świetnie można w niej odpocząć. Podczas rozmowy telefonicznej, ze swoją przyjaciółką, a jednocześnie prowadząca słynne talk show, Ellen DeGeneres, zdradziła, co robi podczas izolacji.

Koronawirus na świecie: Jennifer Aniston. Jak spędza czas?

Pandemia koronawirusa jest coraz bardziej przerażająca. Ludzkość z pewnością nie spodziewała się, że zostanie zatrzymana w swoim pędzie przez rozprzestrzeniającą się w błyskawicznym tempie chorobę. Rządzący światem wydali szereg zaleceń, od których zależy, jak szybko zapanujemy nad epidemią. Jednym z nich jest prośba o pozostawanie w domu, w celu zminimalizowania możliwości dalszego transmitowania wirusa z człowieka na człowieka.

Jedną z gwiazd, które zostały w domu jest Jennifer Aniston. Swoje plany  na czas odosobnienia zdradziła podczas rozmowy telefonicznej z Ellen DeGeneres .

Cóż, niewiele różni się to od tego, kiedy rozmawiałyśmy 30 minut temu. Właściwie wciąż sprzątam szafę – powiedziała.

Oprócz tego dziennikarka nakłoniła ją do zwierzenia się z innych czynności na wymuszony sytuacja wolny czas.

Co będę robiła i co proponuję innym? Cóż, proponuję teraz porządne wiosenne porządki. Oczywiście książki też są świetne.

 

Zobacz także: Jennifer Aniston pokazała swoją willę. Jest maksymalnie luksusowa


Jennifer Aniston - wnętrza

Jennifer Aniston - wnętrza

Jennifer Aniston - garderoba

Jennifer Aniston - garderoba

Jennifer Aniston w jedwabnej sukience od Diora, Instagram

Jennifer Aniston w jedwabnej sukience od Diora, Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×