Jennifer Aniston odbiła partnera Sandrze Bullock! Gwiazda zdradziła, co ją w nim urzekło

Sandra Bullock i Jennifer Aniston

Sandra Bullock i Jennifer Aniston

Jennifer Aniston i Sandrę Bullock łączy nie tylko wspólna kariera aktorska. Obie przyznały się do tego, że umawiały się z tym samym aktorem. Kto skradł serce gwiazd?

Sandra Bullock przeprowadziła wywiad z Jennifer Aniston dla magazynu Interview Magazine, podczas którego wyszło na jaw parę faktów dotyczących obu pań. Gwiazda Przyjaciół oraz gwiazda filmu Grawitacja potwierdziły, że jakiś czas temu spotykały się z tym samym mężczyzną, w dodatku również aktorem.

Jennifer Aniston i Sandra Bullock miały tego samego partnera

Jak do tego doszło? Podczas wywiadu Sandra próbowała przypomnieć sobie moment, w którym poznała Jennifer i prawdopodobnie było to w czasie Złotych Globów, gdy obie uczestniczyły w przyjęciu odbywającym się w małej restauracji. Przedstawił je sobie ich wspólny chłopak.

Mowa tu o Tate Donovan. Dlaczego wspólny? To właśnie on umawiał się z obiema aktorkami. Oczywiście, nie jednocześnie.

Przy tej okazji Sandra żartowała, że ​​aktor, który również zagrał w Przyjaciołach, musiał być bardzo cierpliwym człowiekiem, biorąc pod uwagę fakt, że umawiał się z nimi obiema. Jennifer dodała, że wygląda na to, że Tate ma swój upatrzony typ.

Utalentowana. Zabawna. Uprzejma. Introspekcyjna. Hojna – zauważyła Sandra

Dodatkowo także kochająca architekturę wnętrz – dodała Jennifer

Jennifer Aniston i Tate Donovan

Jennifer Aniston i Tate Donovan

Kiedy Tate spotykał się z Sandrą i Jennifer?

Sandra Bullock i Tate Donovan umawiali się od 1990 do 1994 roku, a Jennifer i Tate zaczęli randkować rok później, bo od 1995 do 1998 roku. Pokryło się to także z karierą zawodową obu aktorów, gdyż w tym czasie Donovan grał chłopaka Rachel w Przyjaciołach. Jednak z jego roli zrezygnowano, gdy para rozeszła się w prawdziwym życiu.


Tate Donovan

Tate Donovan

Jennifer Aniston i Tate Donovan

Jennifer Aniston i Tate Donovan

Jennifer Aniston i Tate Donovan

Jennifer Aniston i Tate Donovan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×