Szukaj

Jennifer Aniston i Justin Theroux wcale się nie rozstali? Najnowsze zdjęcia namieszały już w mediach

Justin Theroux i Jennifer Aniston mają kryzys

Jennifer Aniston i Justin Theroux nie rozstali się?

Przypomnijmy, że popularna gwiazda Jennifer Aniston oraz jej przystojny małżonek Justin Theroux, po trwającym nieustannie kryzysie w swoim małżeństwie, postanowili się rozstać. Małżonkowie oficjalnie ogłosili światu koniec swojego medialnego małżeństwa. Informacja ta wywołała wiele spekulacji na portalach plotkarskich, które sugerowały, że powodem rozłamu tego pięknego związku być może był Brad Pitt, do którego Jennifer zamierzała wrócić.

Jednak sam Brad Pitt tych doniesień nigdy nie skomentował. Jennifer Aniston po rozwodzie wyraźnie rozkwitła. Gwiazda wypiękniała, a nawet zafundowała sobie ostatnio zmysłową sesję dla popularnego magazynu. Wówczas pojawiły się kolejne plotki, że aktorka zrobiła to na złość byłemu małżonkowi, który po rozwodzie najwyraźniej poczuł co stracił i zaczął bardzo tęsknić za Jennifer.

Obecnie portal Daily Mail podaje, że pojawiła się ogromna szansa, aby byli małżonkowie do siebie wrócili! Podobno dowodem na to mają być luksusowe auta Justina, które nadal są zaparkowane w rezydencji Jennifer, w której razem mieszkali. Poza tym portal hollywoodlife.com wyjawił, że Justin dopiero teraz zrozumiał swój błąd. Dotarło do niego, że już nigdy nie pozna kobiety, która choć w małym stopniu będzie podobna do Jennifer.

Justin jest zatem zdruzgotany i zatraca się w tęsknocie za byłą piękną żoną, choć swoje smutki stara się zatopić na imprezach poznając nowych znajomych, doskonale wie, że tylko u boku Jennifer będzie szczęśliwy.

Myślicie, że Jennifer zejdzie się z Justinem?

Kolejny przystojniak „mądry po szkodzie”? Justin Theroux tęsknie wzdycha do Jennifer Aniston!

Na takie zdjęcia czekaliśmy. Jennifer Aniston w szampańskim nastroju bawi się z największym przystojniakiem Hollywood

Jennifer Aniston dawno nie była tak wściekła. W kilku słowach podsumowała co sądzi o Angelinie Jolie. Wszystko przez Brada Pitta!


Czy Jennifer Aniston i Justin Theroux powinni do siebie wrócić?

×