Jennifer Aniston znowu poczuła motyle w brzuchu. Przystojny aktor całkowicie ją zauroczył. Ciacho!

Z kim się spotyka Jennifer Aniston?

Z kim się spotyka Jennifer Aniston?

Jennifer Aniston ponownie poczuła motyle w brzuchu? Kim jest przystojniak, który zauroczył gwiazdę? Tabloid namierzył, z kim się spotyka.

Jennifer Aniston jest z pewnością jedna z najgorętszych singielek w Hollywood, jednak wielu widziałoby ja z powrotem w ramionach byłego męża Brada Pitta. Tymczasem zagraniczna prasa donosi, że inny przystojniak zauroczył gwiazdę Przyjaciół. Kto?

Jennifer Aniston się zakochała? Kim jest jej wybranek?

Wcześniej były pogłoski, że spotykali się na tajnych randkach, a Jennifer Aniston i Jon Hamm nie robią nic, by stłumić zamieszanie i zaprzeczyć, że nie są kimś więcej niż tylko kolegami.

Uważa się, że aktorzy zaskoczyli, jakby byli starymi kumplami, podczas negocjacji dotyczących roli w nadchodzącym trzecim sezonie Morning Wars, a źródła mówią, że między 53-letnią Jen i jej nową gwiazdą iskrzyło.

Wcześniej się także spotykali, ale zawsze miała u boku męża. Nie tym razem! I nie ma wątpliwości, że Jon jest całkowicie zauroczony Jen – mówi osoba związana z produkcją w Woman’s Day.

Zauroczenie między Jennifer i Jonem od jakiegoś czasu powoduje wielka ciekawość w Hollywood, co z tego wyniknie. Ich bliska więź była już widoczna podczas rozdania Oscarów w 2020 roku, gdzie The Sun ujawniło, że aktorzy rozmawiali godzinami za kulisami wydarzenia.

W międzyczasie krążą plotki, że były mąż Jennifer, Brad Pitt, jest zainteresowany Emily Ratajkowski, która rozstała się ze swoim mężem Sebastianem Bear-McClardem w lipcu. Podobno spędzili razem wiele godzin w Paryżu, a nawet zjedli kolację w pokoju jednego z hoteli.

Jak myślicie, czy coś jest na rzeczy?

Kim jest Jon Hamm?

Jon Hamm, a właściwie Jonathan Daniel Hamm jest amerykańskim aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym. Karierę zaczął w 1995 roku na deskach teatru w Los Angeles. Dorabiał wtedy jeszcze jako kelner oraz pracownik na planie filmów pornograficznych.

W 2000 roku rozpoczął przygodę na planie serialu i jeszcze w tym samym roku wystąpił w filmie Clinta Eastwooda Kosmiczni kowboje. Prawdziwą sławę przyniosła mu jednak rola Dona Drapera w kultowym serialu Mad Men, za którą otrzymał Złoty Glob.


Jon Hamm

Jon Hamm

Jon Hamm

Jon Hamm

Jon Hamm

Jon Hamm

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×